Appleuzmani.net olarak her gün bir ücretli Apple Store uygulamasının ücretsiz linkini paylaşıyoruz. Sosyal medya takipçilerimiz her gün bu fırsattan faydalanıyor. Fakat bu konumuzda daha farklı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Bu konuyu okuduktan sonra Apple Store’dan ücretli uygulamaların birçoğunu ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Öncelikle bu konunun jailbreak ile ilgili olmadığını ve jailbreak kullanmayanların dahi bu konudan yararlanarak iPhone’larına ücretli uygulamaları ücretsiz indirebileceğini ifade edeyim.

Bu amaçla birçok program kullanabiliriz. Benim bu konuda bahsedeceğim program ise Vshare

vShare nedir?

Kısaca vShare için iOS işletim sistemlerinde kullanılan bir mağazadır diyebiliriz. Bu öyle bir mağaza ki içindeki tüm uygulamalar ücretsiz. Bu mağazadan Apple Store uygulamalarını ücretsiz indirebiliyoruz. Bu öyle bir mağaza ki neredeyse Apple Store içindeki tüm uygulamalar var ve sürekli olarak güncelleniyor.

 

vshare_kulalnim

 

Öncelikle vShare’yi kuralım.

Doğal olarak vShare uygulamasını Apple Store den indiremiyoruz. Safari web tarayıcınızdan cShare yazarak, uygulama sitesinden uygulamayı indirin.

İndirme işlemi bittikten sonra , indirlen dosyaya tıklayarak. çalıştırın.

“Uygulamaya güveniyor musunuz?” bildirisi gelirse onaylayın.

Bu kadar.. Uygulama yüklendi.

 

vShare ile nasıl ücretsiz uygulama indirebiliriz?

İşin kolay kısmı aslında bu. Daha önce dediğimiz gibi vShare bir mağaza. Arama kısmına, indirmek istediğiniz uygulamayı yazın.

Aşağıdaki resimde tüm adımlar açık olarak görünüyor.

vshare_kulalnim2

 

Apple Store’dan ücretli uygulamalar nasıl ücretsiz indirilir? sorusunun cevabını artık biliyorsunuz. Bizi takip etmeye devam edin. Her gün sosyal medya sayfalarımızdan da Apple Store kampanyaları paylaşıyoruz. Her güne bir ücretsiz uygulama fırsatlarını yakalamak için bizi beğenin.

5 YORUMLAR

  1. İos 9.3.1 kullanıyorum. Siteye girdiğimde. Windows pcye indirmem için link veriyor. Windowsa ikdirdiğim bir programla bilgisayara bağlamamı istiyo telefonu. O şekilde telefona yüklememi istiyo programı.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?