Apple bu senede güncelleme konusunda üst düzey bir basamak atlayarak müşterilerini memnun etmeyi başardı. Özellikle de kişiye özgü kullanım ve öneri sisteminin geliştirilmiş olmasıyla Apple Store 4.0 sürümü güncel haliyle sunuldu. Bu sürümün bize getireceği en önemli detay tabi ki kişiselleştirme ve buna bağlı olarak öneri sistemi oldu. Bildiğiniz gibi Apple Store üzerinden ekipmanlara ve birçok yeniliğe erişme şansına sahibiz. İşte bu önceliği çok daha ileri taşıyan bir güncellemeyle karşılaşmak için güncellemeyi indirmenizi öneririz.

Apple-Store-Uygulamasi-Kisisel-Yeniliklerle-GuncellendiEn açık şekilde Apple Store 4.0 yeniliklerini şu şekilde sıralamak mümkün.

  • Apple Store üzerinden Apple kimliğinize kayıtlı olan tüm cihazları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazlara özel olarak sunulan ürünler için özel bir kısımla karşılaşacaksınız.
  • Sunulan ürün ve hizmetlerin stok ve güncelleme durumlarını görebilirsiniz.
  • Apple Store siparişleriniz için kullanışlı bir ara yüz tasarlanmış. Sipariş durumu, ödeme onayı ve benzeri tüm detaylar tek koldan size iletiliyor.

Çok daha düzenli olarak karşımıza çıkan Apple Store yeni versiyonu bize kullanımda ciddi kolaylık sağlıyor. Öyle ki web versiyonuyla kıyasladığımızda çok daha kullanışlı bir uygulama olduğunu anlayabiliyoruz. Artık Apple Store üzerinden kolayca erişebileceğiniz, ilk baktığınızda dikkatinizi çekebilecek, yeniliklerle dolu ürün yelpazesinden şunları belirtmek istiyoruz.

  • Artık Apple bünyesindeki tüm etkinlikleri öğrenmek, katılım sağlamak, atölye eğitimlerine gitmek bir tık uzağınızda olacak.
  • Güncellemeyi yüklediğinizde Apple Store uygulamasına giriş yaparak bir hediye kazanıyorsunuz. Brushstroke isimli uygulamanın normalde Store üzerindeki değeri 12,99 TL. Fakat güncelleme yapanların ücretsiz eriştiğini söylemeliyiz.
  • Eğer iPad Pro 9.7” sahibiyseniz ve Türkçe Q ya da Türkçe F klavye bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Siparişinizi hemen verip tüm detaylarını da sipariş kısmından inceleyebilirsiniz.
  • iPhone 7 lansmanıyla beraber tüm içeriğe göz atmak, yeni cihazları ilk görmek, özelliklerini incelemek mümkün.
  • Apple Store üzerinden alınan ürünlerin bilgilerine, garanti, servis ve sipariş aşamasında detaylarına ulaşılabiliyor.
  • Tıpkı Apple Music servisinde ‘Sizin İçin’ başlığıyla sunulan, kişisel zevkinize göre şekillenen müzik listesi gibi Apple Store’da böyle bir kategoriyle karşınıza çıkıyor. Yalnızca sizin seçimlerinize özel tavsiyeler sizi bekliyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?