Apple’ın Apple Watch’ı ön siparişe sunmasının ardından belirli ülkelerde kullanıma sunduğu Apple Store uygulaması artık Türkiye’de kullanılabilir.

Apple Store uygulaması alışveriş deneyimini çok daha pratik hale getiriyor. Bir bakıma Apple Online Store’un iOS uygulaması olarak düşünebilirsiniz. Elbette ki alışveriş deneyiminin uygulama üzerine entegre edilmiş olmasının çok daha fazla artısı söz konusu. Örneğin iPhone 6 siparişi verdiğinizde, siparişiniz hakkında detayları doğrudan uygulamanın yüklü olduğu iPhone / iPad / iPod üzerinden takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili gelişmeler bildirim olarak geliyor.

Apple Store uygulamasını indirdikten sonra konum bilgisini kullanımına izin vermeniz durumunda yakınınızdaki Apple Store’ları görebilir, basit bir şekilde randevu alabilirsiniz. Uygulama randevunuzu kaçırmamanız için isterseniz size anımsatmalarda bulunuyor.

Touch ID özelliği sayesinde, parola girmenize de gerek yok. Parmak iziniz ile Apple Store’a rezervasyon yaptırabilir, siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Yaklaşan Apple Store etkinliklerine de doğrudan uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulama ülkemizde her ne kadar kullanılabilir olsa da şu yazıyı hazırladığımız dakikalarda App Store arama sonuçlarında yer almıyordu. Bu sebeple indirmek için aşağıda belirttiğimiz App Store bağlantısını veya buradan devam ederek iPhone, iPad veya iPod’unuza güvenle indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/app/apple-store/id375380948

İLGİLİ HABER:  iOS 14 için Türkiye Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?