Apple Store Online iPhone X’in Satışa Çıkışı Öncesi Bakıma Alındı

0
70

Teknoloji devi Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone modeli iPhone X nihayet Amerika ile birlikte bazı ülkelerde ön siparişe çıkıyor. 27 Ekim Cuma gününden itibaren Amerika, Avustralya, Çin ve İngiltere’de ön siparişe çıkacak olan iPhone X’i almak için kullanıcıların hızlı hareket etmesi gerekiyor.

Amerika’da bulunan kullanıcılar ayrıca telefon faturalarına ek ödeme ile iPhone X’e sahip olabilecekler. T-Mobile, AT&T, Sprint ve Verizon aboneleri iPhone X’i Apple Store Online üzerinden ön siparişle satın alabilecekler.

Etkileyici ekran kasa oranına sahip 5.8 inç büyüklüğünde OLED bir ekranla gelen iPhone X ayrıca tamamen ekran formunda karşımıza çıkıyor. Paslanmaz çelik çerçeveleriyle oldukça şık bir tasarıma sahip olan iPhone X’e erken sahip olmak isteyen kullanıcıların ellerini çabuk tutmasında yarar var.

iPhone X Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Ülkemizde de kısa bir süre sonra satışa sunulması planlanan iPhone X modelinin 64 GB dahili depolama alanına sahip olan modelini almak isteyen kullanıcıların 6099 TL’yi gözden çıkartmaları gerekirken 256 GB dahili depolama alanına sahip olan iPhone X modeli için 6899 TL’yi gözden çıkartmaları gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Apple’ın Tüm Product Red Ürünleri ve Fiyatları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?