Apple Store Kapandı – Yeni Telefonlar Geliyor

0
840

iPhone 12 telefonlarının tanıtımına saatler kaldı. Kısa süre sonra yeni telefonlarla tanışacağız. Serinin özelliklerinin neler olacağı, tasarımının neler olacağı ve fiyatlarının nasıl olacağını göreceğiz. Yeni telefonlar gelmeden önce, telefonlar için ilk adım da atıldı. Apple Store adresi kapatıldı.

Mağazanın kapatılmasının sonrasında ilk izlenim ve ipuçları da verilmiş oldu. Apple lansmanından hemen önce atılan bu adıma ve bu adımın detaylarına bakalım.

Apple Store Ne Zaman Açılacak?

Apple etkinliklerinde bu bir gelenek haline geldi. Her etkinlik öncesinde Apple Store kapatılıyor ve sonrasında yeni ürün sayfalarıyla yeniden açılıyor. Aynı şey gerçekleştiği için bu sürpriz değil. Sayfaya girdiğiniz zaman “Hemen döneceğiz, Apple Store’da bazı güncelleme yapıyoruz. Lütfen yakından tekrar deneyin” gibi bir uyarı çıkıyor.

Dediğimiz gibi bunun nedeni yeni ürün sayfalarını kontrol etmek ve yeni ürün sayfalarını siteye entegre etmek. Bu şekilde etkinliğin hemen sonrasında yeni modeller yayına alınabiliyor. Telefonların yanında yeni ürünlerin de geleceği söylenen etkinliğin ise akşam 20:00’da başlayacağını tekrar hatırlatalım. Beklenenin dışında bir ürün gelecek mi?

Apple Store

Etkinliğin yine Online olarak yapılacağını da söyleyelim. Biz de etkinliği takip edeceği ve yeni ürünleri sizlerle paylaşacağız. iPhone 12 ve diğer seri ürünler hakkında bilgilerin paylaşılmasıyla beraber detayları sitemizde bulabilirsiniz. Şimdilik tek yapmamız gereken yeni ürünlerin tanıtımını beklemek olacaktır. Bakalım sürprizler olacak mı?

İLGİLİ HABER:  iPhone X Ekran Sorunu ve Apple Açıklaması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?