Apple Store İçin İlginç Uygulama

0
78
Apple Store video odası

Satışlarını arttırmak için sürekli olarak yeni adımlar atan Apple geçtiğimiz günlerde açıklanan yeni mali tabloda ne kadar başarılı olduğunu göstermişti. Her ne kadar iPhone satışları beklenen değerlerin altında çıkmış ve mini bir düşüş göze çarpmış olsa da genel olarak markanın başarı elde ettiği ve 51 milyar dolar gelirin üzerinde de gelir elde ettiğini görmüştük. Gelir artışı son dönemde yaptığı uygulamalara bağlanan Apple ilerleyen dönemlerde satışlarını daha da arttırmak için yeni bir adım atmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Fakat bu kez değişiklik biraz daha ilginç.

Apple Store Yeniden Düzenleniyor

Müşterilerine sadece ürün satmak amacı gütmeyen Apple bir nevi kullanıcıların marka ile bütünleşmesini sağlayacak adımlar atmaya başladı. Fark yaratmak isteyen markanın bundan sonra Apple Store içerisinde özel video salonları sunacağı öğrenildi.

Apple Store

Kullanıcıların bir sinema konforunda yeni ürünlere ait tanıtımları izlemelerini ve Apple’ın önerdiği videoları izlemelerini sağlayacak olan video salonları şimdiye kadar markanın denemesini yaptığı en ilginç atılım oldu. Mağazaların içerisine konumlandırılacağı öğrenilen video salonlarının tam olarak detaylarının neler olacağı konusunda henüz bir bilgi elde edilmiş değil. Bununla beraber Apple’ın söz konusu yeniliği şu an deneme başladığı da bildiriyor.

Apple Store Video Salonları Pilot Mağazalarda

Şimdilik sadece müşterilerin tepkilerini ölçmek için denemelerinin devam ettiği belirtilen sistemde Apple’ın pilot mağazalarda uygulamaya başladığı belirtiliyor. İlk denemeler başarılı olacak olursa Apple’ın söz konusu sistemi markanın tüm Apple Store mağazalarına uygulaması durumu ortaya çıkacak. Yeni sistemin amacı hem yeni ürünler hakkında merak edilenleri cevaplamak hem de kullanıcıların her yönden ilgisini çekmek. Bakalım pilot deneme aşamasında olan yeni proje ne kadar başarılı olacak.

İLGİLİ HABER:  Yeni Bir iPhone Modeli Satın Almak İçin Operatör Servisleri Tercih Ediliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?