Apple, kısa süre sonra yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Resmi olarak tanıtılacak ürünler paylaşılmada ancak 27 Mart tarihinde, eğitim odaklı yapılacak etkinlikte markanın yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor. Bu yeni ürünlerin öncesinde ise markanın Apple Store web sitesini güncellediği ortaya çıktı. Yapılan açıklama sonrasında Apple Store sürüm 5.0 ile güncellendi.

Yeni sürüm güncellemesiyle beraber Apple Store üzerinden ürün almak hem kolaylaşmış oldu hem de kullanıcıların siparişlerinden daha net bir şekilde bilgi alması sağlanacak. Apple Store Sürüm 5.0 yeniliklerinden detaylı olarak söz edelim.

Apple Store Sürüm 5.0 Neler Getirdi?

Yeni sürümle beraber Apple Store tasarımsal olarak değişiklikler alıyor. Menüleri ve sekmeleri yenilenen servisin, daha modern bir tasarım kazandığını görüyoruz. Tasarım değişikliklerini bir kenara bıraktığımız zaman, artık çok daha işlevsel bir Apple Store görüyoruz. İlk değişiklik öneriler kısmı.

Apple Store Sürüm 5.0

Kullanıcılara ürün ve oturumlar için öneriler sunulacak. Her kullanıcının hesabına ve ilgi duyduğu ürünlere göre öneriler geldiğini göreceğiz. Müşterilerin bu şekilde favori ürünleri belirlenecek ve favori ürünler stokta bulunuyorsa, bu konuda bilgilendirme mesajları alacaksınız.

Yeni oturumlar sekmesinin ise birçok ayrıcalık sunduğunu göreceğiz. Burada Apple cihazlarınızı en iyi şekilde nasıl kullanacağına kadar anlatan kurslar ve çeşitli online içerikler bulunacak. Aynı zamanda bu alandan yararlanacak kullanıcılara, yaklaşan etkinlikler, yeni eğitim etkinlikleri konusunda da bilgileri buradan alabileceğiz.

Faturaları Yönetmek Kolaylaşıyor!

Ürün satın alma konusunda da Apple Store Sürüm 5.0 sürümünün çok daha iyi bir sistem getirdiğini söyleyebiliriz. Yeni sürümle beraber siparişlerinizi yönetmek kolaylaşıyor. Artık doğrudan uygulama içerisinden faturaları görüntülemeniz mümkün olacak. Gönderim ayrıntılarını burada görüntüleme, gönderim ayrıntılarını öğrenme, ögeleri tek tek iptal etme ve yeni ürünlerle eski ürünler arasında fiyat farkını öğrenme gibi ayrıcalıkları da elde etmiş oluyoruz.

Önceki Haber: Apple iPhone X Videoları Paylaşmaya Devam Ediyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?