Apple Spring Loaded Etkinliği Duyuruldu! İşte Tarih

0
227
Apple Spring Loaded etkinliği

Apple’ın bir etkinlik konusunda uzun süredir çalıştığını biliyoruz. Koronavirüs dengeleri değiştirdi ve etkinlikler ardı ardına ertelendi ama sonunda beklenen tarih verildi. Sabah paylaştığımız haberde Siri sanal asistanının tarih konusunda ilk bilgiyi sızdırdığını belirtmiştik. Şimdi de Apple Spring Loaded etkinliği resmi olarak duyuruldu.

Resmi olarak etkinliğin ne zaman yapılacağı konusunda basın davetiyeleri de gönderilmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir: Siri, Beklenen Apple Etkinliği için Tarih Verdi

Apple Spring Loaded Etkinliği Ne Zaman Düzenlenecek?

Resmi olarak paylaşılan tarihlere göre etkinlik tam olarak Siri’nin söylediği zaman da yapılacak. 20 Nisan tarihinde resmi olarak yeni etkinlik yapılacak.

Çevrimiçi olarak düzenlenecek olan etkinlikle beraber Apple’ın yeni ürünlerinin sunulması söz konusu olacak. Türkiye saatiyle etkinliğin tam olarak 20:00’da başlayacağı da duyuruldu. Akşam saatlerinde yapılacak olan etkinlik kapsamında, hangi ürünlerin tanıtılacağı konusunda da bilgiler var.

Buna göre iPad Pro serisinin başrol olmasını bekliyoruz. iPad Pro ve iPad Mini modellerinin yeni nesilleri gelecek. Bunun hemen sonrasında ise Apple TV’nin yeni neslinin sunulması söz konusu olacak. Bunların ardından da AirPods 3 kulaklıklarının tanıtılmasının ihtimali bulunuyor.

Hemen ardından Apple’ın akıllı rozet denen AirTags cihazını tanıtacağı da söylenmekte. Ardı ardına gelen ürünlerin yanında yazılımsal açıdan herhangi artı ya da yeni ürün gelecek mi bilmiyoruz.

Apple Spring Loaded etkinliği

Belki de Apple’ın iOS 14.5 serisinin de final sürümünü yayınlanması söz konusu olacak. Şu an için bu sürümün de beta 8 versiyonu yayınlandı. Bizim beklediğimiz final sürüm haftaya etkinliğe kaldı gibi gözüküyor.

Apple Spring Loaded etkinliği kapsamında başka bir ürün gelecek olursa yine bunun da haberlerini yapacağız. Belki bir ihtimal yeni Mac ya da iMac modellerini de görme fırsatı elde ederiz.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 3.4 Milyon Siparişe Ulaştı

20 Nisan tarihinde düzenlenecek olan Apple Spring Loaded etkinliğinin hemen ardından yeni ürünleri ve ürünlerin özelliklerini de paylaşmaya devam  edeceğiz. Yeni ürünler için sürprizler yapılırsa da bunu da bir haftalık bir süre içerisinde öğrenme şansını bulacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?