Apple, iPhone 5s’ten sonra akıllı telefonlarında siyah bir model üretmeme kararı almıştı. iPhone 7 modeliyle beraber siyah modellerin tekrar üretilmeye başlanacağı açıklandı.

Apple tarafından çalışma ve hazırlıkları devam eden iPhone 7, beraberinden pek çok yeni özellik getirecek. Konuyla ilgili açıklanan son bilgilere göre 4 yıl aradan sonra Apple, ürettiği iPhone 7 modellerinde siyah renge de yer verecek.

En son iPhone 5s modeliyle beraber siyah renkli model üretmeyi durduran Apple yeni bir karar alarak iPhone 7 ile beraber siyah renkteki modelleri piyasaya sürecek. Bununla da yetinmeyen Apple, renk seçeneklerine laciverdi de ekleyeceğini duyurdu. Bu demek oluyor ki Apple, iPhone 7 ile beraber gelecek olan yeni özelliklerle adından sıkça söz ettireceği gibi ürettiği modellerde tercih ettiği renk seçimleri ile tasarımsal anlamda da kendisinden söz ettirecek.

iPhone 7’nin tanıtımına kısa bir süre kala neredeyse her gün iPhone 7 ile ilgili çeşitli iddia ve haberler ortaya atılmakta ve beklentiyi farklı yönlere çekmekte. Çift kamera, Pro model gibi farklı iddialar hala ortalıkta dolaşırken, bir kaç ay sonra yapılacak olan iPhone 7 tanıtımı ile etrafta dolaşan iddiaların ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu da ortaya çıkacak ve iPhone 7 ile ilgili akıllarda soru kalmayacak. Sonbahar aylarında satışa çıkarılması beklenen iPhone 7’nin Apple tarafından üretilen şimdiye kadar ki en iyi model olması bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?