Apple RED Ürünlerini Yeniledi – Tüm Ürünler

0
435
PRODUCT(RED) Apple

1 Aralık’ta Apple’ın logosunun çok kısa bir süreliğine kırmızı yapılacağı duyurulmuştu. Firmanın neden böyle bir karar aldığı konusunda da detaylar kısa süre içerisinde açıklanmıştı. Firma PRODUCT(RED) kampanyası kapsamında bu yönde bir karar almış ve beraberinde RED ürünleri için de yenileme yapmaya karar vermişti. Beklendiği gibi oldu ve markanın PRODUCT(RED) ürünlerini yenilediğini gördük. iPhone 11 akıllı telefonları için de yeni RED ürünleri sunuldu. Dilerseniz yeni ürünlerden ve kampanyadan söz edelim.

PRODUCT(RED) Kampanyası

Ürünlere geçmeden önce Apple’ın PRODUCT(RED) kampanyasını bilmeyenler için kampanyadan söz edelim. PRODUCT(RED); AIDS hastaları için yapılan bir kampanya. Apple tamamen kırmızı tonlarının hakim olduğu aksesuar ve teknoloji ürünlerini satışa sunuyor.

PRODUCT(RED)

Bu ürünlerden satın aldığınız zaman, satın aldığınız ürünün fiyatından bir miktarı AIDS hastalarına destek olması açısından bağışlanıyor. Her sene yeni akıllı telefon, yeni aksesuar tanıtımlarından sonra bu ürünlere uygun RED aksesuarlarının sunulduğunu görüyoruz. Yine bu yılda aynı durum geçerli oldu. Kampanyadan söz ettiğimize göre artık ürünlere geçebiliriz.

RED Telefonlar

Geçen sene olduğu gibi bu sene de ilk dikkat çeken RED özel iPhone modelleri oldu. Zaten kırmızı renginin bulunduğu iPhone modelleri için kampanya sunulmuş oldu. Şu an için iPhone 11 PRODUCT(RED) modelini ve iPhone XR PRODUCT(RED) modelini satın alabiliyorsunuz. Tamamen kırmızı kasa ile alacağınız her iki modelin de ana serilerden bir farkı söz konusu değil. RED ürünleri için fiyatlar da değişmiyor. Fiyatlar şöyle:

 • iPhone 11 RED – 7.299 TL
 • iPhone XR RED – 6.499 TL

PRODUCT(RED)

RED Deri Kılıflar

RED kapsamında yenilenen ürünlerden birisi de tabii ki kılıflar oldu. Kılıflarda en önemli fark iPhone 11 modeller için de kılıflar sunulmuş olması. Belli model iPhone akıllı telefonları ve belli model iPad serileri için tamamen kırmızı deri kılıf sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: En İyi iPhone 11 Pro Kılıfları ve Fiyatları

Hangi modeller için kılıfların sunulduğuna gelecek olursak, iPhone 11 modelleri ilk sırayı alıyor. Hem iPhone 11 Pro hem de iPhone 11 Pro Max modeli için deri kılıflar sunuluyor. Bunun dışında iPhone 8, iPhone 7 ile iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus akıllı telefonları için de tamamen kırmızı deri kılıf sunuluyor. Kılıflar için açıklanan fiyatlar ise şöyle:

 • iPhone 11 Pro Max – 379 TL
 • iPhone 11 Pro – 379 TL
 • iPhone 8/iPhone 7 – 329 TL
 • iPhone 8 Plus / iPhone 7 Plus – 379 TL

PRODUCT(RED)

iPhone modelleri için olduğu gibi iPad modelleri için de deri kılıflar sunuluyor. 10.5 inç iPad Pro, iPad Air ve standart iPad modelleri için deri kılıflar sunuluyor. Fiyatlar şöyle:

 • 5 inç iPad Pro Zarf Kılıf – 949 TL
 • iPad Air ve iPad Deri Smart Cover – 529 TL
 • iPad Smart Cover – 299 TL

PRODUCT(RED)

RED iPhone Silikon Kılıflar

Deri kılıflarda olduğu gibi silikon kılıflarda da aynı kampanyaya yer verildi. Bu kez ana model iPhone 11 akıllı telefonları oldu. Kılıflar ve fiyatlarına geçelim.

 • iPhone 11 Pro Max Silikon Kılıf – 299 TL
 • iPhone 11 Pro Silikon Kılıf – 299 TL
 • iPhone 7 Smart Battery Case – 729 TL

PRODUCT(RED)

RED Apple Watch Kayışları

Son olarak PRODUCT(RED) kampanyasında sunulan yeni Apple Watch kayışlarından söz edeceğiz. Yine kırmızı renginin öne çıktığı kayışlarda ise iki farklı seçenek sunuluyor. Spor Loop kordon ve direkt spor kordona sahip olabiliyorsunuz.

 • Apple Watch Spor Loop – 329 TL
 • Apple Watch Spor kordon – 329 TL

PRODUCT(RED)

PRODUCT(RED) kampanyasında açıklanan ürünler bunlar bu ürünlere ek olarak kırmızı iPod Touch modelinin de satışlarının başladığını belirtelim.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here