Beats Apple tarafından satın alındığından beri değişti. Zaten kaliteli kulaklıklar geliyordu ama biraz daha başarı seviyesi arttırıldı. Beats kulaklıklar için yeni dönemi en iyi şekilde özetleyen Powerbeats Pro modelleri.

AirPods ile beraber satışta olan Apple Powerbeats Pro kulaklıkları, hem sporcuların hem de iyi müzik kalitesine erişmek isteyen kullanıcıların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir kulaklık. Şu ana kadar sınırlı renk seçenekleriyle satılan kulaklık, bugün itibariyle yeni renk seçenekleriyle güncellendi.

Apple Powerbeats Pro Yeni Renkleri

Kulaklıklar için toplamda 4 yeni renk var. Kesinlikle daha canlı renkler geldiğini söylemek yanlış değil. Kişisel olarak baktığımda en çok dikkatimi çeken Buzul Mavisi rengi oldu. Mavinin çok iyi bir tonuna yer verilen yeni renk, açık bir tonda.

Diğer rengimiz Lav Kırmızısı. En az mavi kadar göz alıcı olan kırmızı, daha dikkat çekici, daha göz alıcı. Üçüncü rengimiz ise biraz daha pastel tonlardan olan bahar sarısı. Daha mat bir renge sahip olan bu modeli ben çok tutmadım.

Son renk seçeneğimiz biraz daha çok kadınlara hitap ediyor. Bulut Pembesi olarak duyurulan renk, çok şık.

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro yeni renkleriyle beraber gelecek ama donanımı neler? Donanım değişmiyor. Apple’ın H1 çipinin kullanıldığı kulaklıklar ses gecikme konusunda çok başarılı ve Apple cihazlarla anında eşleşebiliyor.

Sadece 5 dakika içerisinde 90 dakikalık kullanım sunacak kadar şarj olan kulaklığın tek şarj ile 1 gün boyunca çalışabiliyor olması da yine önemli bir avantaj.

Ses kalitesini anlatmaya gerek yok. Yaşamanız lazım. 1.999 TL satış fiyatı var ama bu fiyatı sonuna kadar hak eden bir performans sunuluyor. Sporcular için artı bir yan daha var ki o da IPX4 sertifikası. Tere ve belli seviyeye kadar suya karşı koruma sağlayan sertifika sayesinde kulaklığı gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz.

Yeni renkleri almak istiyorsanız 9 Haziran’ı bekleyin. Yeni renkler 9 Haziran’da satışa sunulmuş olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?