Apple Pencil 2 Alışkanlıkları Değiştirecek

0
158
Apple Pencil 2

2018 iPad Pro modelleri resmiyet kazandı. Yeni tablet modellerinin Çin üzerinden onaylandığı açıklandı. Geçen hafta, tablet modellerinin nasıl özellikleri olacağı konusunda bilgiler paylaşmıştık. Yeni tabletlerin özelliklerinin bir hayli dikkat çekmesi bekleniyor. Özellikle tabletin tasarım değişiklikleri çok konuşulacak. Tasarım kısmında iPhone X modellerinde gördüğümüz tasarımın sunulduğunu göreceği ve bir Face ID gelecek. Uçtan uca ekranla gelme ihtimali olan tabletler bir yana, yeni bir ürün daha gelecek. Bu kez konuk Apple Pencil 2 akıllı kalemleri olacak.

Apple Pencil 2 Neler Sunacak?

Yine Çin üzerinden onaylandığı belirtilen Apple Pencil 2 akıllı kalemleri, yeni bir döneme geçiş yapılmasını sağlayacak. Muhtemelen eski modeller için de tam uyum gösterecek olan Apple Pencil 2, Bluetooth bağlantısıyla çalışacak.

Apple Pencil 2

Note 9 ile tanıtılan yeni S-Pen modeline benzer bir kullanım sunmasını beklediğimiz Apple Pencil 2, hem daha kullanışlı hem de daha hızlı bir yapıda olacak. Tablette not alma ve çizim için daha iyi bir uca sahip olabileceği açıklanan Apple Pencil 2, çok daha hassas bir akıllı kalem olarak karşımıza çıkacak.

Kalemin üzerinde yeni butonlar olabileceği ve bu butonların da uzaktan kontrol için kullanılabileceği konusunda bilgiler var. Dediğimiz gibi S-Pen modelinde yer aldığı gibi uzaktan müzik kontrolü, selfie çekimi gibi ayrıcalıklar olacak. Bu model için de yeni tabletlerin tanıtılmasını bekleyeceğiz. Tabletin tanıtım tarihinin Ekim ayı içerisinde olduğu ancak kesin bir tarih olmadığını da söylemiş olalım.

İlginizi Çekebilir: iOS 12.1 beta 3 Nasıl Kurulur? Yapılması Gerekenler Neler?

İLGİLİ HABER:  Samsung, Galaxy S6 için Apple Benzeri Tasarım Videosu Yayınladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?