Apple Park Steve Jobs Tiyatrosu İçin İlginç Detaylar Ortaya Çıktı

0
81

Apple’ın tarihinin en dikkat çeken tanıtımlarından biri yarın düzenleniyor. Açıkçası Apple’ın yeni tanıtımlarında 10.yıla özel iPhone modeli, Apple Watch akıllı saatleri ve geri kalan hemen hemen her şey bir yana, bu tanıtımı ilk yapan başka detaylar olacak. Bu detayların başında da Steve Jobs Tiyatrosu geliyor.

Apple değil, tüm firma merkezleri içerisinde en görkemli olan merkezlerden biri olarak dikkat çekecek Apple Park’ın ilk kez resmi olarak ortaya çıktığını göreceğiz. Apple Park merkezinin içerisinde yer alan Steve Jobs Tiyatrosu ise bu merkezin en çok konuşulan kısmı olacak. Öyle ki tanıtımlarda bu merkez üzerinde yapılacak. Son gelen bilgiler ve fotoğraflarda Steve Jobs Salonu’nun ne kadar iddialı ve ne kadar başarılı bir tesis olduğunu ortaya koymakta.

Steve Jobs Tiyatrosu Hakkında Yeni Bilgiler

Tanıtım için sadece 1 gün kala tesisin tamamlandığının çoktan belirtildiğini ekleyelim. Fakat tıpkı yeni ürün teknolojilerinde olduğu gibi Steve Jobs Tiyatrosu da ilk kez tanıtımla beraber ortaya çıkacağı için Apple herhangi bir açıklama yapmış değil. Tabii ki iPhone modelleri hakkında sürekli detaylar ortaya çıkıyorken Steve Jobs Tiyatrosu için detaylar ve görsellerde ortaya çıkmaması gibi bir ihtimal söz konusu değil.

Steve Jobs Salonu

Son paylaşılan görsellerde bunun kanıtı olarak karşımıza çıkıyor. Paylaşılan görsellere göre çok modern bir salon ile karşı karşıya olacağız. Koltuklarla çevrili olan amfinin, hemen her koltuğunda özel bir elektrik hattı bulunduğu belirtiliyor. Yani etkinliğe katılan herkes kendi cihazlarını kullanabilecek. Bunun dışında koltukların üzerinde deri kaplama kullanıldığı belirtiliyor.

Steve Jobs Salonu

Gerçek deri kaplama ve özel ısıtma sistemlerinin de yer aldığı koltukların her bölüm maliyetinin de 14 bin dolar seviyesinde olduğu bir başka önemli açıklama. Tüm bunları üst üste koyduğumuz zaman uzun süre unutulmayacak Steve Jobs Tiyatrosu ile karşı karşıya kalacağımızı görüyoruz. Tanıtım sonrasında salonunda incelemesini ele almak gerekecek. Apple’ın tarihinde bir ilk olacak olan Apple Park’ın kalbi ortaya çıkmış olacak.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2020 Teslimatları Gecikebilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?