Apple Park İçin Yepyeni Video Yayınlandı

0
28

Apple’ın şimdiye kadarki en büyük yatırımlarından biri olarak gösterilen Apple Park tesisi tamamlandığında dünyanın en büyük tesislerinden biri olacak. Yapılan yatırımlar sonrasında kendi enerjisini kendisinin ürettiği bir merkez oluşturmayı başaran Apple’ın her ne kadar inşaatı beklenen süreyi biraz aşmış olsa da artık inşaatın sona yaklaştığı da belirtiliyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde yayınlanan gece görüntülerinde merkezin ışıklandırmasının da çalışmaya başlamasıyla beraber Apple Park’ın şekillendiği görülmüştü. Şimdiden büyük oranda ilgi çeken merkezin son videosu ise beklediği gibi inşaatın yetişeceğini göstermiş oldu.

Yeni Video İle Merkez Ve Çevresi Görüntülendi

Yayınlanan yeni videoda sadece merkezin içinin ya da inşaatın durumu gösterilmiyor. Bunun dışında Apple Park içerisinde yer alan ek binalar ve en önemlisi de markanın çevre düzenlemesi dikkat çekiyor. Toplamda 9 bin meyve ağacının kullanılacağının daha öncede açıklandığı tesisin ne kadar başarılı olup olmayacağı ise şimdilik merak konusu.

Net olan bir şey varsa o da Apple Park tesisinin genel anlamda teknoloji dünyasının en büyük tesislerinden biri olacak olması. Hem üretim açısından hem de ARGE çalışmaları için çok başarılı bir tesis olarak dikkat çeken tesisin açılmasından sonra üretim ve araştırma kapasitesi de ortaya çıkmış olacak. Eğer beklentiler gerçekleşirse tesisin kendi elektrik enerjisini üretmesi, 12 bin çalışana ev sahipliği yapması ve kendi araştırma merkezlerinin olması Apple’ı epey bir ileri götürecek gibi. Belki de Apple’ın üretim aşamasında da daha aktifleşmesini sağlayacak olan tesisin açılacağı tarih merakla beklenmekte.

İLGİLİ HABER:  Apple Park Ağustos Ayı Videosu Açılışın Sinyallerini Verdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?