Apple Park İçin Yeni Videolar Yayınlandı

0
92

Teknoloji devi Apple’ın yeni merkezi olarak tanıdığımız Apple Park, teknoloji dünyasının en gelişmiş merkezlerinden biri olmayı başardı. Sadece Apple için değil aynı zamanda tüm teknoloji dünyası için bir ilki oluşturacak olan Apple Park, inşaat aşamasından bu yana sürekli olarak da gündeme gelmeye başladı. Henüz inşaat aşamasında bile bir hayli konuşulan yeni merkezin kapılarının ise ilk kez yeni iPhone tanıtımlarında açıldığını gördük. Sadece özel bir bölümü gösterilen Apple Park için sona gelindiği bu tanıtımda bile görülmüştü. Şimdi ise yeni merkezin son görselleri yayınlandı.

Apple Park İnşaatı Bitti Mi?

Markanın henüz yeni yeni tamamlamaya başladığı inşaat için geri sayımın başladığı net bir şekilde görülüyor. Apple tarafından resmi bir açıklama olmasa bile Apple Park için yeni drone görüntülerinin yayınlanmış olduğunu da görüyoruz. Drone ile çekilmiş olan görüntülerde ise inşaatın dışında, çevre düzenlemelerinin yapıldığı da görülüyor. Yani her açıdan sona gelindiğini gösteren bir video ile karşı karşıya olduğumuzu belirtelim.

Apple Park merkezi için yayınlanan video içerisinde en çok dikkat detay ise göl oldu. Markanın Apple Park yapısına başlamadan önce açıkladığı yapay gölün tamamlanmış olduğu görülüyor. Merkezde yer alan yapay gölün etrafında da çevre düzenlemesi ve çimlendirme çalışmaları yapılmış durumda.

Güneş panellerinin yanı sıra çevre düzenlemesinin de tamamen olmasa da büyük ölçüde bittiği görülen merkezin, ne zaman tamamlanacağı konusunda ise %100 doğruluğu kesin, elde edilmiş bilgiler yok. Apple’ın yine inşaatı geciktirebilme ihtimali var. En azından açılış için biraz daha süre gerekecek gibi duruyor. Fakat bir yandan da sona gelindiğini belirtelim. Ayrıca tamamlanan birçok bölüme çalışanlarda yavaş yavaş aktarılmaya başlamış durumda.

İlginizi Çekebilir: iPhone X Sonunda Ülkemizde Satışa Çıktı! Teslimat Süreleri Nasıl?

İLGİLİ HABER:  Apple Park’a Birde Böyle Bakın

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?