Teknoloji devi Apple’ın kısa süre sonra geçiş yapması beklenen yeni tesisi olarak öne çıkan Apple Park şu an için inşaat aşamasında olan bir mekan olarak dikkat çekmekte. Henüz inşaatı tamamlanmamış olsa da hızla devam eden Apple Park adı verileceği öğrenilen yeni Apple tesisinin belli aralıklarla ne kadar ilerlediğini göstermek için sürekli yeni videolar yayınlanıyor.

Yayınlanan yeni videolar ile beraber inşaatın ne zaman biteceği konusunda da yeni bilgiler elde ediliyor. Bu noktada uzun süredir merakla beklenen Apple Park için geçtiğimiz günlerde yayınlanan son video ise aslında tesisin ne kadar tamamlandığını ortaya çıkarmış oldu.

Çevre Düzenlemesine Geçildi

Mart başında Apple Park için yayınlanan yeni videoda yine tesisin yukarından çekilmiş drone görüntülerine yer verildi. Görüntüler içerisinde merkezin kuş bakışı inşaatının ne durumda olduğu da bir kez daha ortaya çıkarılmış oldu.

Apple Park

Artık sona adım adım yaklaşılan Apple Park inşaatında son videoda ise dikkat çeken başka bir detay daha ortaya çıktı. Son videoda artık Apple Park için yavaş yavaş belli başlı çevre düzenlemelerine de geçildiği gözüküyor. Çevre düzenlemeleri için özel bir çalışma yapılıp yapılmadığı konusunda net bir bilgi yok. Fakat yayınlanan son videoda bu yönde mini bir hareketlilik olduğunu görebiliyoruz.

Çevre Düzenlemesi Apple Park Sistemini Nasıl Etkiler?

Apple’ın sadece üretim tesisi olarak ya da sadece araştırmalarını yürüteceği tesisi olarak görmediği Apple Park merkezi için markanın çok daha fazla planı olduğu biliniyor. Tüm araştırmalarını yapacağı alan olarak gösterilen yeni Apple Park tesisinin bunun dışında Apple’ın çalışanları içinde içerisinde birçok sosyal alan barındıracağı biliniyor.

Şöyle ki Apple, tiyatro salonları, spor alanları, dinlenme alanları gibi çalışanları için öne çıkan birçok ekstra alana yer verecek. Bu durumda Apple’ın çevre düzenlemeleri konusunda nasıl adımlar atacağı ve Apple Park çevre düzenlemelerinin tüm bu sistem içerisinde nasıl bir yeri olacağının ise meraklan beklendiğini söylesek yalan olmaz. Bakalım Apple Park uzun süredir beklenen bir tesis olmaya değer olacak mı?

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni Ekran Teknolojisi için Yeni Bilgiler Var

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?