Apple Park İçin Yeni Bir Video Daha Paylaşıldı

0
26
Apple Park
Apple Park son durum

Apple, açıklanan son rakamlara göre dünyanın en çok kazanan teknoloji markalarından birisi. Hatta daha önce haberlerimizde yer verdiğimiz Fortune raporlarına göre teknoloji devi şu an için teknoloji dünyasının en çok kâr kazanan firması. Apple’ın özellikle geçen sene yakaladığı yükselişle elde ettiği bu liderlikle beraber markanın yatırımlarının da hızlandığı belirtiliyor. Markanın en büyük yatırımı olan Apple Park içinde bu durum aynen geçerli. Apple’ın gelirlerinin artmasıyla beraber markanın Apple Park inşaatı içinde sürecin hızlandığı görülüyor. Son olarak tamamlanma aşamasına gelen merkezin yeni bir videosu da paylaşıldı.

Apple Park İnşaatı Ne Aşamada?

Apple Park inşaatı için yayınlanan yeni videoyla beraber inşaatın neredeyse sona geldiği gözüküyor. Dış tasarımın, yapının bitmesi bir yana artık yapının etrafı içinde çevre düzenlemelerine geçildiği görülüyor. 9 bin ağacın dikileceği alanda yavaş yavaş ağaç düzenlemelerine geçildiği görülen Apple Park inşaatının iç bölümlerinde de sona gelindiğini net bir şekilde görüyoruz.

Çevre düzenlemesi konusunda da adımların atıldığını gösteren en net videonun açılış için gerçekten geri sayımı başlattığını söylemek yanlış olmaz. Dev bir çember görünümünde olan Apple Park’ın tamamlanmasının ardından Apple’ın şimdiye kadar yapılmış en iyi tesisi de kullanıma girmiş olacak. Yeni merkezin açılışına kadar daha ne gibi değişikliklere uğrayacağını da göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: The Rock x Siri Dominate The Day Filmi Bugün Geliyor

İLGİLİ HABER:  iTunes İçin Müthiş Yenilik Yolda

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?