Apple Park İçin Sona Gelindi! İşte Yeni Video

0
90

Tam 5 milyar dolar gibi bir bütçe ile inşa edilen ve dünyanın en ihtişamlı merkezlerinden biri olarak dikkat çeken Apple Park, son yıllarda adını sıkça duyurmaya başladı. Resmi olarak ilk defa yeni iPhone modellerinin tanıtımı sırasında sadece Steve Jobs Tiyatrosu kısmı ile kendisini gösteren Apple Park inşaatı tüm hızıyla da devam ediyor.

12 bin kişilik dev bir tesis olacak olan Apple’ın yeni merkezinde devam eden inşaat için bir yandan da sona gelindiğini hatırlatalım. Öyle ki Apple’ın bu yıl içerisinde açılış yapması bekleniyor. Hatta bazı birimlerin yeni tesise taşınmaya başladığı da belirtiliyor. Paylaşılan son video da tesisin sona geldiğinin en büyük göstergesi.

Apple Park İçin Son Adımlar

18.5 milyar TL gibi bir bütçe ile yapılan merkezin, tamamlanması için sona gelindiğini gösteren videoyla beraber dikkat çeken bir detay daha var. Çok konuşulacak olan çevre düzenlemesi kısmında da önemli değişiklikler yapılmaya başlanmış durumda. Uzun süredir konuşulan meyve açıklarının da çoktan dikildiği görülüyor.

Geriye ufak tefek düzenlemelerin kaldığı belirtilen tesise geçiş süreci de bir hayli sancılı olacak gibi gözüküyor. Öyle ki Apple’dan gelen bilgilere göre geçiş süreci tam 6 ay kadar sürecek. Hem çalışanların hem de ekipmanların yeni merkeze taşınması için verilen süreler bu civarlarda. Bakalım Apple Park daha ne gibi sürprizlerle beraber gelecek? Şimdilik sizi video ile baş başa bırakalım.

İlginizi Çekebilir: Yavaşlama Skandalı iPad Modellerine Sıçrayabilir

İLGİLİ HABER:  Apple Park İçin Geri Sayım Hızlandı. Apple Park Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?