Apple, çok kısa bir süre sonra benzerine pek rastlanılmamış bir tesise geçiş yapacak. Apple’ın yeni merkezi olacak olan ve Apple Park olarak adlandırılan yeni tesisin, sona bir hayli yaklaştığını da söylemek gerekiyor. Geçtiğimiz ay Apple Park için çekilen videoda tesisin birçok detayının, netlik kazandığını görmüştük. Şimdi ise Ağustos ayı için benzeri bir video yayınlandı. Apple Park inşaatının neredeyse bittiğini gösteren video, açılış için çok kısa bir süre kaldığını da kanıtlamış oldu. Ayrıca videoda çok önemli detaylarında yer aldığını görüyoruz.

Apple Park İnşaatında Son Durum

Tamamen güneş panellerinden oluştuğu görülen çatının tamamlandığı, tesisin otopark girişinin, tamamlandığı ve girişin tamamen düzenlendiğini görüyoruz. Apple Park merkezi olacak çemberi olacak olan merkezin içerisinde çevre düzenlemelerinin tamamlanması konusunda da sona gelindiği görülüyor. İçerisinde ekstra tesis bölümlerinin kullanıldığı, ayrıca özel otopark girişlerinin de yer aldığı görülen Apple Park, çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacak demek yanlış olmaz.

Tüm detaylar tabii ki açılışla beraber paylaşılacak ve netlik kazanacak ama şu an bile değerlendirme yapacak olursak. Söz konusu tesisin ilgi odağı olacağı ve teknoloji dünyasında kalıcı bir yer edineceği kesin. Bakalım Apple yeni merkezinin avantajlarını nasıl kullanacak? Öyle ki bu alanda markanın yeni atılımları ve yeni çalışmalar hakkında çok sınırlı bilgilerimiz var. Belki de Apple Park’ın yeni teknolojileri geliştirmekte doğrudan etkisinin olacağını göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 8 İçin Yeni Konsept

İLGİLİ HABER:  Apple Park İçin Yepyeni Video Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?