Apple Özel Etkinliği için Tarih Açıklandı

0
169
Apple Özel Etkinliği

Apple, bu sene farklı bir rota izledi. Marka, etkinlikler düzenlemek yerine bazı ürünlerini doğrudan pazara sundu. 16 inç MacBook Pro modelinin sunulması ve AirPods Pro modelinin yine doğrudan satışa çıkması derken markanın bir strateji değişikliğine gittiği net bir şekilde görülüyor.

Tanıtım etkinliklerinin dağılımını değiştiren Apple’ın şimdi ise sürpriz bir etkinlikle gündeme geldiği açıklandı. Apple Özel Etkinliği adıyla duyurulan yeni etkinlik için tarih paylaşımı bile yapıldı. Hatta markanın etkinlik kapsamında neler sunacağı konusunda da bazı detaylar ortaya çıktı.

Apple Özel Etkinliği Aralık’ta

Bir basın davetiyesi üzerinden ortaya çıkan Apple Özel Etkinliği, Aralık ayının başında düzenlenecek. 2 Aralık tarihinde yapılacak olan etkinliğin yeni bir ürün için yapılmadığı söyleniyor. Bu kez odak noktası yazılım olacak.

Markanın App Store üzerinde yer alan uygulamalar için bir etkinlik düzenleyeceği ve yılın en iyilerini açıklayacağı söyleniyor. En iyi uygulamaların dışında en iyi geliştiriciler konusunda da açıklamalar yapılacak.

Etkinlik kapsamında, uygulamalar için yeni düzenlemeler yapılması da söz konusu olabilir. Özellikle son dönemde App Store kurallarında bazı değişiklikler olması, elektrikli sigara uygulamalarının yasaklanması gibi konuların da ele alınacağı etkinliğin basın davetiyesinde de App Store logosunun yer aldığı görülüyor.

Apple Özel Etkinliği

Bunların dışında etkinlik konusunda farklı bir detay bilemiyoruz. Yeni bir ürünün gelmeyeceği neredeyse kesin. Konunun yazılımlar ve uygulamalar üzerine olduğunu görüyoruz. Bunun dışındaki detaylar için 2 Aralık tarihini beklemek gerekiyor.

Türkiye saati ile 00:00 saatinde yapılacağı belirtilen etkinlikte nasıl sürprizlerin geleceğini hep beraber göreceğiz. Muhtemelen yazılımlar ya da uygulama mağazası için önemli değişikliklerin kararları açıklanabilir. Yine Tim Cook’un yer alması beklenen Apple Özel Etkinliği için detaylar açıklandığı zaman aktaracağız.

İLGİLİ HABER:  Galaxy S9 Mu? iPhone X Mi? Hangisini Almalıyım? Detaylı Karşılaştırma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?