Apple One Night Kampanyası İçin Yeni Videolar Yayınladı

0
25
One Night

Geçtiğimiz günlerde teknoloji devi Apple yeni seri akıllı telefonları olan iPhone 7 serisi akıllı telefonları için yeni bir reklam kampanyası başlattığını duyurmuştu. Apple tarafından yapılan duyuru ile beraber iPhone 7 serisinde telefonların kameralarının karanlık ortamlarda ne kadar başarılı çekim yaptığını gösteren fotoğraflar çekilmesi ve kullanıcıların bu fotoğrafları Apple ile paylaşması istenmişti.

Apple’ın duyurusundan sonra ise karanlık mod ile çekilen birbirinden ilginç ve birbirinden kaliteli birçok fotoğraf yayınlanmıştı. Beğeni toplayan etkileyici birçok fotoğraf sonrasında Apple’ın One Night adını verdiği kampanyanın başarılı sonuçlar elde ettiğini belirten açıklamalarda geldi.

Kameralarının karanlık ortamlarda bile ne kadar başarılı olduğu kanıtlanan iPhone 7 akıllı telefonları ile kampanya kapsamında çekilen fotoğraflar ise yeniden Apple tarafından videolar halinde yayınlandı. Apple tarafından yayınlanan videolarla beraber One Night çalışmasının ne derece başarı elde etmiş olduğu da netlik kazandı.

iPhone 7 Kameraları Ne Kadar Başarılı?

Hem iPhone 7 Plus kameraları hem de iPhone 7 kameraları için sürekli olarak bu şekilde videolar paylaşıp reklamlar yapan Apple’ın kameralarının ne kadar başarılı olduğu da bir kez daha tartışma konusu oldu. Sadece yayınlanan bu videolara bile bakacak olursak aslında Apple’ın gerçekten iPhone 7 serisinde kamera konusunda büyük bir başarı elde ettiği yorumunu yapabiliriz.

Şimdilerde 3 boyutlu iPhone 8 kameraları konuşulurken iPhone 7 serisinin kameralarının elde ettiği bu başarı ise daha uzun süre gündemde kalacak gibi. Bakalım Apple’ın bundan sonra kameralarının gündemde kalması için yapacağı hangi çalışmalarla karşı karşıya kalacağız? Zira marka bu konuda oldukça iddialı.

Tüm bunlarla beraber One Night için yayınlanan reklamları da aşağıda bulabilirsiniz. Yayınlanan tüm bu videoların farklı farklı şehirlerde çekilmiş olan fotoğraflar olduğunu da belirtelim. Zaten Apple söz konusu One Night etkinliğini başlattığında kullanıcılarının hemen her şehirden bu şekilde fotoğraflar göndermesini istemişti. Yani bir nevi reklam filmleri ve reklam kampanyası Apple’ın evrensel olarak düzenlediği bir kampanya olarak karşımıza çıkmış oldu. Yayınlanan reklam filmlerinde de bu durumun etkilerini zaten net bir şekilde görebiliyorsunuz.

 

https://youtu.be/WFNzRlAqniE

https://youtu.be/n0EAmltCNL0

https://youtu.be/CYeWMv_NF84

https://youtu.be/dWeJrEGWV1E

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?