Apple Music, diğer müzik servisleriyle kıyasıya bir mücadele içerisine girmiş durumda. Spotify ataklarına cevap vermek isteyen firma, önemli güncellemeler ve kampanyalar da duyurmaya devam ediyor. Son olarak büyük bir eksiklik olan web player için de beklenen adım atıldı.

Diğer rakiplerinden farklı olarak Apple Music için herhangi bir web sürümü sunulmadığını görmüştük. iTunes üzerinden web sürümünün kullanılması mümkün oluyordu ancak bu sürümde de büyük sorunlar yaşanıyordu. Kimi zaman çökme sorunları kimi zaman yavaş çalışma gibi sıkıntılar yaşanıyordu. Apple ise sonunda isteklere cevap verdi ve söz konusu servis için yeni web uygulamasını yayınladı.

Apple Music Web Yayında

İlk etapta beta sürüm olarak yayınlanan Apple Music web sürümünün, temel versiyonu üzerinden çalışacak olan beta, kendi kitaplığınıza da ulaşabileceğiniz bir sürüm olacak. Kitaplığınızda yer alan şarkıları çalabildiğiniz gibi aradığınız şarkıları da oynatmanız mümkün oluyor. Yine abonelik servislerinin kontrollerinin de kullanılması mümkün.

Apple Music web

Apple’ın kendi listelerine de erişim sağlayabilecek olan web sürümünün beta sürecinin de kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Web sürümün beta sürecinin tam olarak ne zaman son bulacağı konusunda ise bir açıklama yapılmadı.

Bunun için yapılacak olan açıklamaları takip etmek gerekecek. Web sürümünün ilk halini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için adrese buradan ulaşabileceğinizi de ekleyelim. Tam sürüm yayınlandığı zaman biraz daha başarılı bir kullanım ile karşı karşıya kalacağız.

İLGİLİ HABER:  iPhone cihaz değişimi hakkında merak edilenler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?