Apple Music Kesha Belgeseli için Fragman Yayınlandı

0
71
Kesha Rainbow

Apple’ın kendi servislerini geliştirmek için ne kadar kapsamlı çalışmalar yürüttüğünü biliyoruz. Bu noktada markanın en çok önem verdiği servis ise Apple Music haline geldi. Son kullanıcı kazanma hızı verilerine göre Spotify servisini geçtiği görülen Apple’ın, şimdi ise ünlülerle beraber bu alana yönelik özel çalışmalar yaptığını görüyoruz. Daha önce Ed Sheeran ile böyle bir çalışma yapan Apple, Ed Sheeran özel belgeselini Apple Music üzerinden yayınlayacağını duyurmuştu. Hemen sonrasında Drake gibi isimler içinde benzeri bir çalışma geldi. Şimdi ise markanın Dünyaca ünlü yıldız isim Kesha ile anlaştığı ortaya çıktı.

Kesha Rainbow Belgeseli Apple Music’e Özel Olacak

Apple bu kez iki kez Grammy adayı olan ünlü şarkıcı Kesha’nın Rainbow albümü için özel bir çalışma yapıyor. Albümün yıldönümü için özel olarak hazırlandığı belirtilen çalışmada yine bir belgesel görmüş olacağız. Sadece Apple Music için özel olacak olan belgesel işin sahne arkasını ele alacak. Ünlü şarkıcının albüm sürecini ve sonrasını ele alacak olan sahne arkası belgeseli için merakla beklenen belgeselin de fragmanının yayınlanmış olduğunu ekleyelim.

Apple’ın fragmanda verdiği bilgiye göre Kesha Rainbow belgeseli ise 10 Ağustos tarihinde yayınlanacak ve Apple Music aboneleri belgesellere kolayca ulaşabilecek. Ayrıca ünlü yıldızın şarkılarından, bu sürece özel çalma listelerinin oluşturulduğunu da ekleyelim. Tüm bunlar dediğimiz gibi Apple’ın servisine özel olacak.

Dünya ünlü isimlerle çalışmalar yaparak bu alanda kendi servisini öne çıkarmak isteyen Apple’ın Kesha belgeseli ne kadar etkili olur bilinmez ama ardı ardına ünlü isimlerle benzer çalışmalar gelmeye devam edecek. Markanın bu süreçten ne kadar abone kazanacağını zamanla öğreneceğiz. Reklamın iyi yapıldığı bir gerçek.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Beta Bu Kez Yeni iPhone Modelini Ortaya Çıkardı

İLGİLİ HABER:  Apple’dan Beklenen 4K Müjdesi Geliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?