Apple Music Ed Sheeran Belgesi için Fragman Yayınlandı

0
51
Ed Sheeran Apple Music

Apple’ın kendi servislilerinin kullanımını arttırmak adına yaptığı yatırımlar tartışılmaz düzeyde. Marka sürekli olarak yeni bir anlaşma yapıyor ve kendi servislerinin kullanım oranlarını arttırmak, kendi servislerini ön planda tutmak için düzenlemeler gerçekleştiriyor. Genelde özel reklam kampanyalarıyla dikkat çeken markanın, bu şekilde en çok öne verdiği servislerin başında da Apple Music geliyor.

Özellikle son yıllarda kullanıcı kazanma konusunda Spotify servisini bile önüne geçmeye başlayan Apple Music için yepyeni bir haber daha gelmiş durumda. Bu kez Apple, servisinin dünya çapında tanınması için dünyaca ünlü yıldız Ed Sheeran ile anlaştı. Anlaşmaya göre Ed Sheeran belgeseli Apple Music üzerinden yayınlanacak.

Ed Sheeran Belgeseli için Fragman Yayınlandı

İlk olarak ünlü sanatçı tarafından duyurulan anlaşma kapsamında “Songwriter” belgesinin Apple Music üzerinden yayınlanacağı zaten duyurulmuştu. Belgeselin 28 Ağustos tarihinde yayınlanacağını sosyal medya üzerinden duyuran ünlü isim böylelikle iddiaları da doğrulamıştı.

Sosyal medya üzerinden yapılan bu paylaşım sonrasında, ünlü ismin ne kadar bir ödeme aldığı konusunda ise bir açıklama yapılmadı. Ed Sheeran tarafından da bu konuda bir açıklama yapılmadı gibi Apple tarafından konu hakkında detaylara inilmedi.

Fakat Apple tarafından şimdiden yeni belgeselin fragmanının da yayınlandığını ekleyelim. Fragmanla beraber Apple Music kanalı üzerinden yayınlanan Ed Sheeran belgeselinin, ünlü yıldızın albüm süreci olacağı da böylelikle görülmüş oldu.

Songwriter adıyla yayınlanacak olan belgeselde, ünlü ismin üçüncü ve son albümü olarak bilinen albümdeki şarkıların yazım süreci ele alınacak. Tam olarak olmasa da ünlü ismin hayatından da kesitler içerecek olan belgeselin yayınlanmasının ardından detaylı olarak belgeseli inceleyeceğiz. Şimdilik paylaşılan fragman bile önemli fikirler veriyor.

Tüm bu çalışmalar, Apple Music servisinin dünya çapında ne kadar popülaritesini arttırır bilinmez ama bu çalışma ne Apple’ın ilk çalışması ne de son çalışması olarak kalacak. Ünlü isimlerle beraber benzeri çalışmalarında devam edeceği düşünülüyor.

İLGİLİ HABER:  Apple Ekran İzleyen Uygulamaları Engelleyecek

İlginizi Çekebilir: Apple, iPhone’a Geçiş için Yeni Videolar Yayınladı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?