Apple Mart Ayında Düzenleyeceği Etkinlikte iPhone 5SE ve iPad Air 3’ü Tanıtacak

1
579

Apple’ın yeni ürünlerini tanıtacağı etkinliğe adım adım yaklaşırken, tanıtım tarihi hakkında ve tanıtılacak ürünler hakkındaki bilgilerde giderek artıyor. Kesin olmasada edinilen bilgilere göre Apple tanıtım etkinliğini 14 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirecek.

Apple Mart Etkinliğinde Hangi Cihazları Tanıtacak ?

Yine kesin olmasada Apple’a yakınlığıyla bilinen kaynaklardan edinilen bilgilere göre Mart ayında düzenlenecek olan etkinlikte yeni iPad Air 3 ve iPhone 5SE‘nin tanıtılması bekleniyor. Bunun yanında Apple Watch için üretilmiş yeni kayışlarında tanıtılması muhtemel.

iPad Air 3

iPad Air 3‘ün Tahmini Özellikleri Neler Olacak ?

iPad Air 3 Hakkındaki iddialarda gelişmeye devam ediyor. Edinilen bilgilere göre Mart ayındaki etkinlikte tanıtılacak olan iPad Air 3 ışığın az olduğu ortamlarda daha kaliteli fotoğraflar çekilmesine olanak sağlaması açısından Led Flash ile birlikte gelecek. Ayrıca ilk kez iPad Pro ile tanıtılan Apple Pencil‘ın iPad Air 3 ile de uyumlu olacağı söyleniyor.

iPhone 5SE

iPhone 5SE’nin Özellikleri Nasıl Olacak ?

Apple’ın uzun bir aradan sonra yeniden 4 inçlik bir iPhone modeli üreteceğini iPhone 5SE ile öğrendik. iPhone 5SE’nin sahip olacağı özellikler ise A9 işlemci ile gelecek ve kamerası daha iyileştirilmiş bir halde olacak. Bunun haricinde ise iPhone 5SE’nin depolama alanınında arttırılacağı konuşuluyor. İlk kez iPhone 6S modelinde karşılaştığımız canlı fotoğraflara iPhone 5SE’de de destek verileceği de iddialar arasında.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 Türkiye İçin Çıkış Tarihi Netleşiyor

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?