Apple Mac için Yeni Reklam Kampanyası Başlattı

Mac serisi için yeni bide video kampanyası başladı. Mac modelleri için sunulan yeni videolarda yer alan detaylar neler?

0
86
Mac

Apple, videolar üzerinden yeni reklam kampanyaları başlattı. İlk olarak iPhone için yayınlanan yeni videoları gördük. Hemen sonrasında ise marka daha ilginç bir çalışma yaptı ve uzun süredir sessiz olan Mac modelleri için yeni reklam kampanyasını başlattı. Beklendiği gibi yeni bir Mac modeli tanıtmamış olsa da markanın, Mac serilerini öne çıkaracak yeni videolar yayınlaması gündeminde Mac serileri olduğunu da gösteriyor. Videolara geçerek detayları daha yakından inceleyelim.

Mac Serisi için Yeni Videolar

Firma bu kez 4 yeni video yayınlandı. Yayınlanan 4 yeni videoda 60 saniyelik olarak yayınlandı ve geçmiş videolara göre biraz daha uzun tutulmuş durumda. Kullanım alanına özel seriler sunulduğunu vurgulayan videolarda, yazılımcılara, müzisyenlere ve fotoğrafçılara hitap edilen videolar paylaşıldığını görüyoruz.

Kullanıma özel olarak Mac modellerinin nasıl sınıflandırılacağını gösteren videolarda bir de genel bir video serisinin paylaşıldığını ekleyelim. Yeni bir Mac modelini de işaret eden video serisinin sonunda Apple’ın yeni bir tanıtımla kullanıcıların karşısına geçebileceğini de ekleyelim. Yani Eylül ayında yenilenmiş Apple bilgisayarlarını da görmemiz mümkün olabilir.

İLGİLİ HABER:  43 $ Değerindeki Sınırlı Süre ile Ücretsiz 9 iPhone ve iPad Uygulaması

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?