Apple kulak üstü kulaklık modelleri için uzun süredir bir bekleyiş söz konusu. Yeni kulaklıkların ne zaman geleceği konusunda 2 yıldır kesin bir tarih verilmemişti. Yeni kulaklık modellerinin çıkışına hiç bu kadar yaklaşılmamıştı. Mart ayı içerisinde söz konusu kulaklık modellerinin tanıtımının yapılması bekleniyor. Bu noktada yeni ipuçları da gelmeye devam ediyor. Son olarak iOS 14’teki kulaklık logoları ortaya çıktı. Bu kulaklık logolarının paylaşılmasıyla beraber nasıl bir seri göreceğimizi de daha yakından anlamış olduk.

Apple Kulak Üstü Kulaklık Çift Renk ile Gelecek

Paylaşılan logo görsellerine baktığımız zaman, yeni kulaklık modellerinde iki farklı renk sunulacağı kesinleşmiş oldu. Hem siyah hem de beyaz renk seçeneklerinin sunulması beklenen yeni kulaklık modellerinde özellikle kulak yastıkları kısmının dikkat çekmesi bekleniyor.

Apple kulak üstü kulaklık

Kulak yastıkları kısmında geniş bir seri kullanılmasının konfor konusunda önemli bir artısı olduğunu ekleyelim. Fiyat ve teknik özellikler konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. 9to5Mac sitesinde ortaya çıkan görsellerin dışında teknik özellikler dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Serinin başta tasarım kısmında öne çıkacağı ve Apple’ın çok konuşulacak serilerinden biri olacağını söyleyebiliriz. Yaklaşık 2 yıldır beklenen bir kulaklığın bekleneni verip vermeyeceğini zaman gösterecek. Şimdilik yeni seri kulaklıklar için kesin tanıtımın yapılmasını bekleyeceğiz. Mart sonunda yeni seri kulaklıkların tanıtıma çıkması bekleniyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?