Apple Kart Modifiyeleri Başladı

0
405
Apple Kart

Apple, çok kısa bir süre önce yeni banka kartlarını satışa sundu. Kimi kullanıcılar için deneysel bir çalışma olarak gösterilen Apple Kart sistemi, kimi kullanıcılar için de Apple’ın son noktası olarak değerlendirildi.

Kartın titanyum malzeme ile üretilmiş olması, tasarımın benzerlerinden çok daha farklı olması ve kartın işlevselliğinin de markayı bir adım daha öne çıkardığını söylemek yanlış olmayacaktır. Tabii ki bunun yanında Apple tarafından kartın nasıl korunacağına ilişkin de bazı açıklamalar yayınlandı.

Kartı deri cüzdanlarda taşımamak, koruma amaçlı beyaz dış kılıfı aşındırmamak gibi öneriler sunuluyor ancak bu bildiğiniz banka kartı değil. Bir kere metal bir karttan söz ediyoruz. Durum böyle olunca, söz konusu da Apple olunca Apple Kart için yeni çalışmalar da gelmeye başladı.

Apple Kart Tasarımları

Son olarak Nick Wiegand isimli bir sosyal medya kullanıcısı tarafından özel olarak modfiye edilen Apple Kart görselleri yayınlandı. Kartın tornaya alınmasıyla beraber hazırlanan desenler, kartın ne derece özelleştirilebileceğini de ortaya çıkarmış oldu.

Apple Kart

Çalışma sırasında çip kısmına hasar verilmediği görülüyor. Bu da kartların bu şekilde kullanılabileceğini göstermekte. Tabii ki Apple tarafından önerilmeyen bir durum söz konusu. Yine de kartın yapısı düşünüldüğü zaman, benzeri çalışmalar çok sık gelecektir. Özellikle titanyum gövdenin bu konuda fark yaratacağı ve kullanıcıların bir hayli ilgisini çekeceği kesin.

İLGİLİ HABER:  Xbox One X'i En İyi Şekilde Kullanmak İçin 10 Faydalı İpucu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?