Apple iPhone SE İçin Yeni Model Yolda

0
107
iPhone SE

Hemen herkes Apple’dan yeni akıllı telefonu iPhone 8 serisini bekliyor. Fakat Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonları hazırlıkları devam ederken bir yandan da markanın diğer modeller üzerinde de bir çalışma üzerinde olduğu ortaya çıktı. Apple’ın üzerinde çalıştığı bu model ise iPhone SE akıllı telefonlarının yeni serileri oldu.

Son gelen iddialara göre Apple’ın şimdilerde yeni bir seri iPhone SE akıllı telefonlarını piyasaya sürebileceği konuşulmaya başlandı. Gelen iddialarda ayrıca telefonun ne zaman geleceği ve özelliklerinin neler olacağı konusunda da belli başlı tüyolar öne çıktı.

iPhone SE 128 GB Depolama Birimi İle Geliyor

Telefonun iddialarının gündeme gelmiş olması her ne kadar yeni telefonun bir anda gündem olmasını sağlasa da şu an için iddialara konu olan yeni iPhone SE modeli için çok fazla teknik özellik detayı ortaya çıkmadı. Öncelikle telefonun depolama birimleri konusunda belli başlı iddialar ve ihtimaller karşımıza çıktı. Bu ihtimallere göre iPhone SE 32 GB veya 128 GB olarak iki farklı hafıza boyutunda gelecek. Ayrıca telefonun 4 inç ekran boyutunda olacağı ve telefonun A10 işlemcilere sahip olabileceği de konuşuluyor.

iPhone SE akıllı telefonları

iPhone SE akıllı telefonlarının tanıtılacağı düşünülen Apple’ın etkinliğinin ise bu ay içerisinde yapılacağı ve aslında tanıtımda sadece iPhone SE modelinin olmayacağı da belirtiliyor. Bunun dışında Apple’ın oldukça uzun bir süredir beklenen yeni seri iPad Pro tanıtımlarını da gerçekleştireceği düşünülüyor.

Tasarım Değişiklikleri Öne Çıkabilir

Tüm bu gelişmelerle beraber son olarak hem iPad Pro için hem de iPhone SE serisi için özel bir tasarım çalışması olduğunu da ekleyelim. Şöyle ki iddialar gerçekse her iki cihazında birçok farklı renk seçeneğinin olacağı ve her iki cihazında tasarımsal olarak özelleştirilebilir olacağı belirtiliyor.

İLGİLİ HABER:  iPad Pro'nun Kılıfı Görüntülendi

Eğer iddialar doğruysa bu ay içerisine iki farklı ürün ile beraber gelecek olan Apple bakalım iPhone 8 öncesinde nasıl bir antrenman vermiş olacak? Beklenen başarı elde edilebilecek mi? iPhone 8 öncesi ilk sınav yeni iPhone SE mi olacak? Tüm bu soruların yanıtlarını Apple vermiş olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?