Apple, iPhone SE 2020 için Bir Video Yayınladı

0
199
iPhone SE 2020

iPhonse SE serisinin devamı ve iPhone 8 modelinin yeni temsilcisi olarak yerini alan iPhone SE 2020 akıllı telefonu satışa çıktı. Apple’ın bugün yaptığı açıklama ile yeni modeli 40 farklı ülke de satışa çıkardığını belirtmiştik.

Modelin ülkemizde satışa çıkmamasına karşın 40 ülke için de satışlarda bir gecikme olmadı. Teslimatların başlamasıyla beraber Apple’ın reklam çalışmaları da başladı. Firma yeni telefonları için ilk siparişleri gönderdikten sonra, reklam çalışmalarına da başladı. İlk siparişlerin ardından “Açılış” adıyla paylaşılan yeni videoda telefon için ilk reklam çalışması oldu.

iPhone SE 2020 Telefonu için Reklamlar Başladı

Yayınlanan yeni reklam videosu, Apple’ın reklam politikalarını doğrudan yansıtmakta. 30 saniyelik bir süreye sahip olan videoda, yeni telefonu alan bir kullanıcının kutu açılış yaptığını görüyoruz. Kutu açılışı sırasında telefonun ön ve arka kısmında yer alan jelatinler çıkarılıyor ve video son buluyor.

Benzer reklam çalışmalarını Apple’ın daha önce de yayınlamış olduğunu, iPhone 11 serisi için de aynı şekilde tanıtımlar sunduğunu biliyoruz. Bu yönde değerlendirecek olursak, yenilenmiş olan iPhone SE akıllı telefonları için de bir dizi reklam sunulacak.

Türkiye’de telefonun ne zaman satışa çıkacağını soran kullanıcılarımız için ise net bir bilgi vermek mümkün değil. İlk teslimatların başlamış olması, telefonun erkenden gelmesi yönünde umut verici.

İLGİLİ HABER:  iOS 12.1 beta 2 Yayınlandı! Değişiklikler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?