Apple iPhone 7 Plus İçin Bir Reklam Daha Yayınladı

0
63
iPhone 7 reklam

iPhone 8 hazırlıklarını hızlandırdığını bildiğimiz Apple’ın bir yandan da şu an için en güncel akıllı telefonları olan iPhone 7 serisini öne çıkarmaya çalıştığını biliyoruz. Apple’ın bu konuda sıkı bir çalışma içerisinde olduğu ise sürekli olarak yayınladığı yeni reklam filmleriyle de öne çıkmaya başladı. Kısa süre önce iPhone 7 Plus serisinde yer alan Portre modunu öne çıkarmak için reklam filmleri yayınlayan Apple, çok kısa videolar olsa da Apple’ın iPhone 7 Plus kameralarını öne çıkarak reklamlarla kamera kalitesini bir kez daha ortaya çıkarmıştı.

Apple’ın bu reklamlarını aşağıda bulabilirsiniz.

https://youtu.be/RcfImAExJ7A

https://youtu.be/672s9XSg05k

Yeni Reklam Filmleri Gelmeye Devam Ediyor?

Henüz bu reklam filmleri yeni yayınlanmışken Apple’ın kısa süre sonra Karnaval temalı bir reklam filmi daha yayınladığı öğrenildi. Apple tarafından yayınlanan bu yeni reklam filminde de markanın iPhone 7 akıllı telefonlarının kamera özellikleri farklı bir şekilde ele alınarak yine telefonların özellikleri ön plan çıkarıldı.

Bu reklam filminde de yine iPhone 7 Plus portre modu ile çekilmiş olan fotoğrafları ardı ardına ekleyerek bir reklam hazırlayan marka bu reklam filminde de yine beğeni topladı. Bu kez nispeten biraz daha uzun bir reklam filmi yayınlaya markanın bundan sonrada en azından iPhone 8 akıllı telefonlarına kadar iPhone 7 akıllı telefonlarını öne çıkaran reklamlar yayınlayacağını söylemek yanlış olmaz.

Apple’ın bu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 13.1.3 Güncellemesi Yayınlandı - Düzenlemeler Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?