Apple iPad Pro Modeli Gelecek Mi?

0
48

Apple’ın yeni seri ürünleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak 7 Eylül tanıtımıyla ortaya çıkan ve şimdilerde piyasaya çıkması beklenen iPhone 7 serisi, hemen arkasından ise Apple’ın yeni seri akıllı saatlerinin tanıtılması, son olarak ise Mac bilgisayarının yeni versiyonlarının hakkında yeni iddialar gündeme gelmesi derken Apple’ın şimdilerde ise yeni seri tabletlerinin çıkış yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu. Zira şimdilerde de Apple’ın tablet modelleri iPad için 2017 versiyonunun duyurulup duyurulmayacağı da merak konusu oldu.

Yeni iPad tabletlerin çıkış yapıp yapmayacağı merak edilirken Apple’ın bu konu hakkında tanıtım yapmasından önce yeni seri tabletler ile ilgili yeni iddialarda ortaya atılmaya başlandı. Zira ilk ortaya atılan iddialara göre 2017 versiyonunda tabletlerin ekran boyutlarının arttırılacağı belirtiliyor. Daha önce 9.7 inç olan ekran boyutu yerine artık Apple’ın ekran boyutunu 10, 1 inç miktarına çıkaracağı düşünülüyor.

Bunun dışında kamera konusunda tıpkı iPhone 7 modelinde olduğu gibi geliştirmeler yapacağı düşünülen Apple’ın buna ekstra olarak Smart Connetor bağlantısı dahili dört hoparlöre sahip olacağı da ortaya atılan iddialar arasında.

Tüm bunlarla beraber yeni seri tabletlerin en çok merak edilen özelliklerinden biri olarak ortaya atılan yeni kulaklık girişleri konusunda da Apple’ın iPad modellerinde her hangi bir değişikliğe gitmeyeceği de düşünülüyor. Yani kulaklık girişleri iddialara göre şuan için iPad modellerinde kalamaya devam edecek.

Henüz tüm özellikleri konusunda detaylar net olmasa da eski seri tabletlere göre çok daha başarılı olması beklenen iPad 2017 modellerinin satışa çıkarılacağı tarih için ise de hala bir açıklama yapılmadı. Bununla beraber Apple’ın iPad 2017 modeli içinde kısa süre içerisinde bir açıklama yapması da bekleniyor.

Apple tarafından yapılan bu açıklama ile tablet modellerinin çıkış tarihi ve belli başlı özellikleri konusunda da daha fazla bilginin ortaya çıkacağı düşünülmekte. Bu nedenle 2017 içerisinde çıkması beklenen tablet modelleri için Apple’ın yapacağı ilk açıklamayı beklemekte de yarar var.

İLGİLİ HABER:  Apple Watch'un Tedarik Sorunu Taptic Engine'den Kaynaklanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?