Apple iOS 8.4 GM’yi ve iOS 9 Beta 2’yi Bugün Yayımlamayı Planlıyor

1
2903

BGR’ye konuşan güvenilir bir kaynağa göre Apple bugün iOS 8 ve iOS 9 cephesinde güncellemelerini yayımlamaya hazırlanıyor. Buna göre, iOS 8.4 GM ve iOS 9 Beta 2 bugün yayımlanacak.

iOS 8.4’ün en büyük getirisi Apple Music ve bu yüzden hep 30 Haziran’da kullanıma sunulacak olan Apple Music ile yayımlanması bekleniyordu. Ancak Apple’ın planlarına göre iOS 8.4 bugün yayımlanacak ve yeni müzik servisi Apple Music 30 Haziran’da kullanıma sunulacak. iOS 8.4, yeniden tasarlanmış müzik uygulaması ve diğer küçük çaplı pek çok yeni özellikleri ve iyileştirmeleri beraberinde getiriyor.

iOS 9 için beta 2’nin yayımlanması ile daha hatasız ve stabil çalışan bir iOS 9 sürümüne bir adım daha yaklaşılması bekleniyor. Özellikle beta 1’de ki mevcut yüksek pil kullanımının düşeceği tahmin ediliyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?