Apple Instagram Sayfası Yayına Girdi

0
127
Apple Instagram

YouTube kanalını bir hayli aktif kullanıyor olsa da sosyal medya hesaplarına biraz daha mesafeli olan Apple’ın Twitter hesabı üzerinden açtığı sayfasının YouTube kadar olmasa da geliştirildiğini de görmeye başladı. Bu şekilde yavaş yavaş sosyal medya hesaplarına da yönelmeye başlayan teknoloji devinin son olarak ise Instagram hesabı konuşuluyordu. Çok ciddi bir kullanıcı kitlesi olmasına rağmen Instagram’ı neden kullanmadığı ve bu alanda reklam gücünü neden ortaya koymadığı merak edilen teknoloji devinin, sonunda beklenen adımı da geldi. Yapılan açıklamalarla beraber Apple Instagram sayfasının resmi olarak açıldığı duyuruldu.

Apple Instagram Sayfası Şimdiden İlgiyi Topladı

iPhone akıllı telefonlarda da en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Instagram uygulamasında yayın hayatına başlayan Apple’ın, ilk günden elde ettiği popülarite ise tartışılmaz düzeyde. Apple Instagram sayfasının ilk haftadan elde ettiği takipçi sayısı ise 119 bin olarak karşımıza çıkıyor. Her an takipçi sayısı biraz daha artan Apple’ın Instagram sayfasında nasıl paylaşımlar yapacağı ise kullanıcıların en çok merak ettikleri konu.

Apple Instagram

Şu ana kadar yapılan paylaşımlarda akıllı telefonlara ya da bilgisayarlara kısacası yeni teknolojilere ilişkin herhangi bir ifade yer almıyor. Bunun yerine Apple’ın daha sanatsal fotoğrafları paylaştığını görüyoruz. iPhone ile çekildi yılın fotoğrafları ödüllerinde dikkat çeken fotoğrafları da paylaştığı görülen Apple’ın, bundan sonra Instagram’ı aktif bir şekilde kullanması bekleniyor.

Yeni reklam çalışmalarının buradan da yürütüleceği de verilen bilgiler arasında. Takipçi sayısı böyle devam edecek olursa Apple yeni bir gelir kapısı daha elde edecek gibi. Bakalım Apple Instagram sayfası ne boyutlara varacak? Ayrıca merak eden kullanıcılar için Apple’ın Instagram sayfasına şuradan ulaşabileceğinizi de belirtelim.

İlginizi Çekebilir: Bu Kez iPhone 8 Renkleri Görüntülendi

İLGİLİ HABER:  Twitter Apple Watch Desteğine Son Verdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?