Apple iMac Pro ile Hazırlanmış 6 Harika Video Yayınladı

0
39

iMac Pro, bilgisayar dünyası için yeni amiral gemisi modeli oldu. Toplama bilgisayarların ulaşabileceği maksimum sistemi bir kenara bırakacak olursak, iMac Pro modeli kadar güçlü bir seriyi şu ana kadar pek görmedik.

18 çekirdekli, performans canavarı olarak tanıtılan ve özelleştirme seçenekleriyle beraber hem oyunculara hem de tasarım çalışmaları başta olmak üzere birçok alanda çalışan profesyonel kullanıcılara hitap eden iMac Pro, piyasaya çıktığı andan bu yana da kendisini göstermeye de devam ediyor.

Açıkçası bu konuda Apple’ın şimdiye kadar biraz geri planda kalmaya başladığını da söylemek gerek. Bilgisayarın neler yapabileceği ve ne kadar güçlü olduğu tartışılmaz ancak Apple bunu kullanıcılara aktarmak için yeterli çalışma yapmadı. En azından şimdiye kadar.

iMac Pro İle Hazırlanmış 3D Filmler

Marka bugün itibariyle iMac Pro kullanılarak hazırlanılmış olan yeni video setini yayınladı. Ünlü tasarımcılar ve bir hayli ünlü tasarım programlarıyla oluşturulduğu görülen videoların, iMac Pro serisinin gücünü ortaya koyduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz.

Tabii ki yardımcı programlarda dikkat çekiyor ancak videolar da iMac Pro serisinin bu programları ne kadar başarılı çalıştırdığını daha fazla öne çıkan bir detay olarak gösteriliyor. Videolar ve videoların nasıl hazırlandığı konusunda kamera arkası çekimlerini de paylaşan Apple’ın, videoları hemen aşağıda.

İlginizi Çekebilir: Apple Dokunmatik Anahtarsız Klavye Modeli Sunacak!

İLGİLİ HABER:  Apple’dan Yeni iPad için Yeni Videolar

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?