Apple ile Kevin Durant Ortaklığı Duyuruldu

0
128

Apple’ın kendi televizyon programları üzerinde çalışmalar yaptığını bir süredir biliyoruz. Apple’ın birçok ünlü isimle anlaşmalar yaparak, doğrudan kendi içeriklerini üreteceğinin haberlerinin gelmesinden sonra, Apple TV için özel yapımlarda yer alacak oyuncu isimleri de bir bir gelmeye başladı. Bunun için 1 milyar dolar gibi bir bütçe ayıran ve birçok ünlü oyuncunun ismini açıklayan marka, şimdi ise ünlü basketbolcu Kevin Durant ile anlaşmaya varmış gibi gözüküyor. Yapılan anlaşmanın detayları ise ne kadar iddialı bir yapımın bizleri beklediğini ortaya koyuyor.

Kevin Durant Hayatını Konu Alan Yeni TV Serisi Geliyor

Yapımın ünlü NBA oyuncusu Kevin Durant’ın hikayesini konu alacağından söz ediliyor. Ünlü ismin spora başlamasından başlayarak, şu anına kadar işleyecek olan yapımda Kevin Durant de yer alacak. Oyuncu olarak yer alamayacak olsa da ünlü ismin yapım içerisinde yorumcu olarak yer alacağından söz ediliyor. Bu yönüyle daha çok belgesel odaklı bir TV programı görmenin mümkün olacağından söz ediliyor.

Apple ile Kevin Durant

Yapımın adının ise Swagger olarak açıklandığını belirtelim. NBA severlerin yakından takip edeceğinin düşünüldüğü yapım için doğrudan Kevin Durant’ın sahibi olduğu Thirty Five Media şirketinin de görev alacağından söz ediliyor. Yapımın ne kadar süreceği ve tam detayların neler olacağı konusunda ise Apple’ın açıklamalar yapması bekleniyor.

Apple henüz bu alanda detayları açıklamış değil. Yayın tarihi ve sistem hakkında da detayların yine zamanla açıklanması bekleniyor. Bu şekilde Apple TV’ye olan ilginin artmasını planlayan markanın, bu ve buna benzer daha birçok projeyle beraber kullanıcıların karşısına gelmesi bekleniyor. Öyle ki sırf bunun için 1 milyar dolar gibi bir bütçenin ayrıldığından söz ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Apple Park için En İlginç Bilgi Geldi

İLGİLİ HABER:  Eski Nesil Apple TV Satışları Durdu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?