Teknoloji denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Apple son dönemin en gözde firmaları arasında yer alıyor. Sadece teknoloji alanında değil genel olarak değerlendirildiğinde 2016 yılı için marka değeri en yüksek olan şirket olarak dikkat çeken Apple, sadece 1 yıl içerisinde de marka değerini 118 milyar dolar gibi bir seviyeye ulaştırmayı da başardı. Tabi Apple’ın bu kadar büyük bir firma haline gelmesi ve artık teknoloji dünyasının aranan ürünlerinden biri olmasında Apple’ın ciddi bir hayran kitlesi bulunmasının da etkisi oldukça fazla. Gerek akıllı telefonları için gerek bilgisayarları için kısacası hemen her ürününe hayranlık derecesinde ilgi gösteren kullanıcılar olduğunu da söylemek gerek.

Apple Hayranlarına Özel Kitap

Başka hiçbir markada rastlayamayacağımız kadar ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Apple’ın bu özelliğine dayanarak sadece teknoloji alanında değil hayranlarına çıkardığı özel ürünleriyle de gündeme geldiğini de söylemek gerekiyor.

Özellikler son dönemde sürekli olarak artış gösteren bu ürünlere şimdilerde bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor. Apple’ın hayranlarına özel sunacağı yeni ürünü ise Apple ürün kitabı.

apple-fotograf-kitabı

Apple’ın Tüm Ürünlerin Fotoğrafları Yer Alacak

Apple hayranların özel olarak çıkarılacak olan bu yeni kitabın detayları da ortaya çıktı. Kısa süre sonra piyasaya çıkması beklenen kitapların içerisinde ise Apple’ın ürünlerinin fotoğrafları yer alacak. Apple’ın bir nevi tarihsel gelişimini de fotoğraflarla yansıtacak olan kitabın içerisinde ise 450’ye yakın fotoğrafın bulunduğu da belirtildi.

apple-fotograf-kitabi-2

 

Yüksek çözünürlüklü özel çekimlerle beraber gelen fotoğraf albümü kitabının en çok ilgi çeken yanı ise kitabın fiyatı. Zira iki versiyon olarak yayınlanacağı açıklanan kitabın biraz daha düşük bir boyuta bağlı olan 10.3 inçli versiyonunun 199 dolar, kitabın biraz daha büyük bir versiyonu olan 13 inçlik versiyonunun ise 299 dolar rakamına satışa çıkacağını söylemek gerek.

Sadece Apple ürünlerinin fotoğrafları için bu derece yüksek bir fiyat aralığının bulunması kitapların ne derece satış rakamı elde edeceğinin de merak konusu haline gelmesine neden oldu. Zira Apple’ın tutku derecesinde hayran sayısını düşünecek olursak bu fiyatına rağmen Apple’ın kitapları da bir hayli satılacak gibi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?