Apple Güncellemelerinden iTunes Nasibini Aldı

0
37
iTunes 12.5.5

Apple son iki gündür sürekli cihazları için yeni yazılım güncellemeleri yayınlamaya başladı. İlk olarak iOS için 10.2.2 sürümü yayınlanmış ardından ise macOs için daha sonra TvOS işletim sistemi için ve akıllı saatleri için yeni performans iyileştirmeleri getiren mini güncellemeler yayınlanmaya başladı.  Ardı ardına yayınlanan tüm bu güncellemelerden sonra Apple’ın programlarını da güncellemeye başladığı ortaya çıktı.

Bu noktada da ilk olarak Apple’ın müzik uygulamaları yayınladığı ortaya çıkmıştı. Ardından ise video programı olan Cut X için yeni güncellemeler yayınlayan Apple’ın son olarak ise iTunes uygulamasını güncellediğini açıkladı.

Yeni Güncelleme İle Gelen Özellikler Neler?

Genel olarak iOS ve diğer tüm yazılım güncellemelerinin son final sürümlerinde performans artışları ve güvenlik güncelleştirmeleri yapıldığı fakat yeni güncellemelerde farklı özellikler sunulmadığı ortaya çıkmıştı. Apple’ın yaptığı bu çalışma sonrasında ise iTunes için yayınladığı yeni iTunes 12.5.5 sürümü güncellemesinde de benzeri bir sistemin gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu.

iTunes-güncellemeleri

Hemen belirtelim bu seri iTunes güncellemesinden de çok bir yenilik beklenmeyin. Zira söz konusu güncellemenin aslında optimizasyon odaklı ve yeni işletim sistemi güncellemelerine uyum sağlama odaklı olduğunu da belirtelim.

Yani mini performans artışları söz konusu. Fakat bunun dışında iTunes serisine getirilen yeni bir özellik yok. iOS 10.3 sonrasında iTunes için daha detaylı bir güncelleme yayınlanır mı işte orası merak konusu olan bir başka detay. Apple’ın bu konuda çok fazla bir tüyo vermediği de bir gerçek.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?