Apple Fitness+ Ürünleri Satışa Çıktı – Bu Nasıl Fiyat?

0
160
Apple Fitness+

Apple Fitness+ servisi önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanıyor. 14 Aralık sonrasında kullanıma açılan servis, evde spor yapmayı daha düzenli bir hale getirecek. Yoga, dans, bisiklet, güç gibi farklı farklı spor seçeneklerini sunacak olan servis, Apple TV, iPhone ya da iPad modellerinde kullanılabileceği gibi aktif olarak Apple Watch akıllı saatleriyle de takip edilebilecek.

İsterseniz yaptığınız sporun verilerini arkadaşlarınızla karşılaştırabilecek ve sporu ev yaşamınıza entegre edebileceksiniz. Tüm bu yönleri servis kullanıma açıldığı zaman, uzun uzun inceleyeceğiz ama şimdi biraz daha farklı bir durum var.

Öyle ki Apple, 14 Aralık sonrasında kullanıma başlayacak olan spor platformu için bazı ürünlerin satışını açtı. Yoga matı gibi ürünlerin satışına başlayan marka, ürünlere koyduğu fiyatla ise sosyal medyada gündem oldu.

Apple Fitness+ Ürünlerinin Fiyatları Nasıl?

Yeni ürünler Manduka imzalı olan ürünler ve Apple’ın resmi online mağazası üzerinden satışa sunulmuş olan ürünler. Tıpkı iPhone aksesuarları gibi Fitness+ aksesuarları olarak satışa sunulan ürünler 3 adet olarak görülüyor. Bunlar:

  • 78 dolarlık Manduka eKOlite Yoga Minderi
  • 120 dolarlık 6 mm Manduka Performance Yoga Matı
  • 20 dolarlık Maduka Cork Yoga block

Apple Fitness+

ürünleri oldu. Bu ürünlerin satışları başladı ve Şu an resmi satış sayfasında yer alıyor. Fakat fiyatlar konusunda Apple’ın işi biraz abartmış olduğunu söylemek gerekiyor. Ülkemizde de 900 TL’nin üzerinde bir fiyata denk gelebilecek bir yoga matını satın almak ne kadar mantıklı olur tartışılır.

Apple Fitness+

Manduka’nın ülkemizde satılan matları da var ve bu matlar yine yüksek rakamlarla satışa sunulmuş olarak gözüküyor. Aynı özelliklere sahip olan çok daha ucuz ürünler varken bu aksesuarların satın alınması çok mümkün gözükmüyor. Apple’ın bu konuda eleştiri alacağı kesin.

İLGİLİ HABER:  iPhone Suya Düştü, Ne Yapmalıyım ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?