Apple Etkinliği Resmiyet Kazandı

0
212
Apple Etkinliği

Bir süredir Apple’ın sürpriz bir etkinlik sunacağı konuşuluyor. Daha önce yazılarımızda da söz ettiğimiz söz konusu etkinlikle beraber markanın yeni seri ürünlerini gözler önüne çıkarması gündemde. İlk olarak yeni iPad modellerinin tanıtılmasını bekliyoruz. Çok daha uygun fiyatlı iPad Mini serisinin yenilenmesi, bunun yanında AirPods 2 kulaklıklarının ortaya çıkması da yine beklentiler arasında. Sürekli yeni ürünlerin geleceği yönünde haberlerin ardından resmi olarak etkinliğin ne zaman yapılacağı da ortaya çıktı. Apple’ın paylaşımıyla beraber resmi etkinlik tarihi açıklandı ve bir de özel afiş yayınlandı. Hemen detaylardan söz edelim.

Etkinlik 25 Mart Tarihinde

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan afiş görselleriyle beraber ortaya çıkan etkinlik için “Şov Zamanı” ifadesi kullanıldı. Sloganın içerisinde de birçok detayın gizli olduğundan söz ediliyor. Sloganın yeni bir platformu işaret ettiğini düşünüyor. Apple’ın hazırlayacağı özel içeriklerin yer alacağı Netflix benzeri bir platform karşımıza çıkacak.

Apple Etkinliği

Bunun dışında, daha önce de söz ettiğimiz gibi yeni nesil tabletler, AirPods 2, 7.nsil iPod gibi ürünlerin de tanıtımı yapılacak. Yeni nesil ürünlerin tanımıyla beraber iOS 12 işletim sisteminin ikinci büyük güncellemesinin final sürümünün de yayınlanması bekleniyor. Ardı ardına gelen haberlerden sonra, kablosuz şarj teknolojisi için de bir detay daha verelim.

Gelen bilgilere göre 2 senedir beklenen AirPower kablosuz şarj cihazının tanıtımı da etkinlikle beraber yapılacak. Tanıtımın hemen sonrasında, tüm ürünlerin satışa çıkması bekleniyor. Daha detaylı bilgiler için 25 Mart tarihini beklemek gerekecek.

İLGİLİ HABER:  /Günün App Store fırsatları - 04/08/2016

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?