Apple’ın yeni tesisi olarak gösterilen Apple Campus 2 inşaatı artık neredeyse tamamlanmaya başladı. Şimdiye kadar ki teknoloji üretim ve araştırma tesisleri içerisinde en başarılı olanlarından biri olarak gösterilen Apple Campus 2 tesisinin inşaatında sona gelinmeye başlanınca tesisin özellikleri de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Özellikle son dönemde yayınlanan yeni görüntüler sonrasında tesisin birçok özelliği de net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Sadece bir araştırma tesisi ya da sadece Apple’ın üretim tesisi olmayacak olan Apple Campus 2’nin bunun dışında birçok farklı bölümünün de olacağı da açıklanmıştı. İçerisinde tiyatro salonu bile olan tesisin yeni detayları da her geçen gün biraz daha ortaya çıkmaya başladı.

Yeni Videolar Gelmeye Başladı

Aslında kısa bir süre öncesine kadar Apple Campus 2 için inşaatın son durumunu gösteren bir dizi fotoğraf paylaşımı yapılmıştı. Üstelik paylaşılan fotoğraflarla beraber Apple’ın yeni tesisinin iç mekan detayları da bir bir ortaya çıkmaya başlamıştı. Apple Campus 2 için yayınlanan tüm bu görüntülerden sonra ise yılbaşına özel olarak yeni bir video daha yayınlandı.

Apple Campus 2

Apple Campus 2 için yılbaşı özel olarak yayınlanan video bu kez tesisin inşaatının Drone ile çekilmiş halini içeriyor. Aslında inşaatın ne kadar hızlı ilerlediğini gösteren yeni video ile beraber yavaş yavaş tesisin ne zaman inşaatının tamamlanacağı da ortaya çıkmaya başladı.

Tesisin Neredeyse %65’lik Kısmı Tamamlanmış

Drone ile beraber çekilen Apple Campus 2 videosunun 4K şekilde çekilmesi tesisin tüm detaylarını da bir kez daha ortaya koymuş oldu. Bununla beraber tesisin 2017 yılı içerisinde tamamlanacağı ve Apple’ın üretim dahil birçok çalışmasını da buraya taşıyabileceği de belirtildi. Söz konusu Apple Campus 2 açılışı için Apple henüz bir açıklama yapmasa da yılbaşına özel olarak yayınlanan 4K videoda da aslında Apple Campus 2’nin ne kadar ilerlediği net bir şekilde görülebiliyor. Sadece buradan yola çıkarsak bile Apple’ın yeni tesisinde artık sona gelindiğini de söyleyebiliriz. Zira tesisin %65 oranında tamamlandığı da yine ortaya atılan iddialar arasında yer almakta.

İLGİLİ HABER:  Apple Kablosuz Şarj Teknolojisi İçin Broadcom İle Mi Çalışacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?