Apple’ın yeni üretim ve araştırma tesisi olarak gösterilen Apple Campus 2 için çalışmalar hızlanarak devam etmeye başladı. Çok kısa bir süre öncesine kadar Apple’ın yeni tesisi içinde ilk detaylar belli olmuş ve Apple Campus 2 içerisinde ne gibi hizmetler ve kullanımların olacağı da açıklanmıştı. İçerisinde ekstra birçok yeni teknolojiyi barındıracak olan Apple Campus 2 merkezinin tamamlanmasına çok kısa bir süre kala Apple’ın yeni tesisi için 6 aylık süre içerisinde nasıl bir ilerlemenin kaydedildiğini gösteren yeni bir videoda yayınlandı.

İlerleme Oldukça Hızlı

Apple’ın yüksek fon sağlamasından mı yoksa markanın bir an önce yeni tesise geçmek istemesinden mi bilinmez ama Apple Campus 2 için çok hızlı bir gelişim sürecinden de bahsetmemiz mümkün. Yayınlanan video ile beraber de net bir şekilde ortaya çıkan hızlı gelişimle beraber tesisin sadece 6 aylık gibi bir süre içerisinde ne kadar hızlı geliştiği de ortaya çıktı.

Apple Campus 2

Hem iç mekan hem de dış mekan tasarımı konusunda merkezin tüm detaylarının belli olmaya başladığı video ile beraber Apple’ın ne kadar büyük bir gelişim gösterdiğini de net bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Yayınlanan Yeni Video İle Apple Campus 2 Ortaya Çıktı

Tüm bunlarla beraber yayınlanan yeni video ile beraber hem iç hem de dış tasarım olarak Apple Campus 2’nin 6 aylık gibi bir süre içerisinde nasıl bir gelişim gösterdiği de ortay çıkmış oldu. Bununla beraber yayınlanan video yeni tesisin ne zaman biteceği konusunda da net bilgiler vermeye başladı.

Zira yayınlanan yeni video ile beraber Apple’ın çok kısa bir süre içerisinde tesisinin tasarımını ve inşaatını tamamlayacağı da belirtildi. Çok kısa süre içerisinde tamamlanması beklenen inşaat ile beraber Apple Campus 2’nin tüm detayları da böylece net bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Tesise bundan sonra ne gibi eklentilerin yapılacağı konusunda da yine Apple’ın açıklamasını beklemek gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  iTunes'ın Sildiği Müzikleri Geri Getirmesi için Apple 2 Mühendis Gönderdi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?