Apple Bugün Neler Tanıtacak?

0
84
2018 iPad Pro

Apple’ın etkinliği için geri sayım başladı. Türkiye saatiyle etkinliğin 17:00 itibariyle başlaması bekleniyor. Apple’ın etkinliğiyle beraber neler tanıtacağı konusunda ise meraklı bir bekleyiş var. Markanın sürprizleriyle beraber neler tanıtacağı konusunda kesin açıklamalar olmasa da yenilikler için önemli bilgiler var. Bu yazımızda da markanın bugün neler tanıtacağı konusunda ortaya çıkan bilgilerden söz edeceğiz.

2018 iPad Pro Tanıtımı

Etkinliğin başrol oyuncusu yeni tablet modelleri olacak. 2018 iPad Pro modellerinin tanıtılmasını beklediğimiz etkinlik, tablet sınıfının yenilendiğini görmemizi sağlayacak.

2018 iPad Pro

Tasarım kısmında önemli yenilikler alacak olan tabletin, teknik özellikler kısmında da baştan aşağı yenilenmesi bekleniyor. Özellikle ince çerçevelerin gelmesi ve Touch ID sisteminin yerini tamamen Face ID sistemine bırakması çok konuşulacak.

Apple Pencil 2

2018 iPad Pro modellerine eşlik edecek olan bir diğer teknoloji ise Apple Pencil 2 teknolojisi olacak. Yenilenmiş akıllı kalemler, çok önemli özelliklerle güncellenecek.

Apple Pencil 2

Harekete duyarlı sistemlerle beraber çalışması beklenen ve tasarımı yenilenmesi beklenen Apple Pencil 2 akıllı kalemleri iPad yeteneklerini biraz daha arttırmış olacak. Özellikle çizim konusunda daha başarılı bir seri geleceğini söylemek yanlış olmaz.

Apple Mac Mini

Kesin bilgiler yok ancak yeni iPad modelleriyle beraber yeni Apple bilgisayarlarının da tanıtılması bekleniyor. Mac Mini modellerinin yenilenmesi gündemde. Bu kez daha uygun fiyatlı bir serinin tanıtılacağı düşünülüyor.

Mac Mini

Özellikle tasarım kısmında ise önemli değişimlerin gelmesi yine beklentiler arasında. Fakat dediğimiz gibi Mac Mini için çok fazla bir bilgi yok. Etkinlik kapsamında bu model tanıtılmazsa çok sürpriz olmayacaktır.

iOS 12.1 Yayınlanacak

Etkinlikten hemen sonra ya da hemen önce yeni iOS işletim sistemi güncellemesinin de yayınlanmadı bekleniyor. Güncellemenin de son hamle olmasını bekliyoruz.

iOS 12.1 Beta 4

Muhtemelen güncelleme içinde 2018 iPad Pro modellerine özgü bir sistem sunulabilir.

İLGİLİ HABER:  Apple AirPower Yeniden Geliştiriliyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?