Apple Beddit Cihazını Satışa Çıkardı

0
200
Beddit 3.5

Akıllı telefonları ve tabletlerini konuşmaya alıştığımız Apple, tüm bu ürünlerin dışında yeni ürünler üzerinde de kapsamlı çalışmalar yapıyor. Bu noktada markanın yeni ürünlerinden birisinin uyku takip cihazı olmasını bekliyorduk. Birkaç aydır patent görselleri ortaya çıkan uyku takip cihazı için beklenen haber ise sonunda geldi. Marka kısa süre önce yaptığı açıklamada Beddit cihazını satışa çıkardığını açıkladı.  Uzun süredir Finli şirket ile çalışan markanın Beddit 3.5 Uyku monitörü cihazının detaylarına bakalım.

Beddit 3.5 Uyku Monitörü Neler Sunuyor?

Adından da anlaşılacağı gibi Beddit 3.5 bir uyku takip cihazı. Uykunuzun ne kadar verimli geçtiğini gösteren cihaz, şerit şeklinde bir sensörden oluşuyor. Şerit sensörlerinin kullanımı için tek yapılması gereken ise cihazı yastığın altına yerleştirmeniz. Gece boyunca kaç defa uyandınız, yatak içerisinde kaç kez döndünüz, nefes alışveriş hızı, bulunduğunuz ortamın ısısı gibi birçok veriyi elde edebiliyorsunuz.

Beddit 3.5

Tüm bu verileri kontrol etmek için sensörün Apple Watch ile ya da iPhone akıllı telefonları ile bağlantısını gerçekleştirmeniz yeterli oluyor. Tabii ki bunun için mutlaka iOS 12 işletim sistemine sahip olan bir iPhone akıllı telefonuna ihtiyacınız olacak. Sadece 2 mm kalınlığında olan sensörün kullanımı için ekstra bir sisteme gerek yok. Gelelim ürünün fiyatına. Fiyat kısmında yeni serinin 150 dolar gibi bir satışı olduğu açıklandı. Ülkemizde satışlar ve fiyat durumu için bir süre daha beklemek gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Apple AirPower Satışa Çıkıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?