Apple Beats Solo 3 Kulaklık Hediye Ediyor

Apple bedava Beats Solo 3 Kulaklık kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. Bedava Beats Solo 3 Kulaklık modelini almak için neler yapmak gerekiyor?

0
1101
Beats Solo 3 Kulaklık

Öğrencilere ve eğitime en çok dikkat çeken firmalardan birisi Apple olarak biliniyor. Markanın teknoloji ile eğitim sistemlerini bir araya getirdiği özel birçok ürünü bulunuyor. Bu ürünlerin dışında düzenli olarak firmanın özel bir eğitim etkinliği de düzenlediğini biliyoruz. Sadece kodlama eğitimleri konusunda değil, bunun yanında daha iyi eğitim olanakları konseptiyle yola çıkan markanın, son olarak eğitim odaklı yeni iPad modelini tanıttığını ve özel eğitim programları duyurduğunu biliyoruz. Tüm bunların ardından Apple, öğrencilere bir sürpriz daha açıklamış durumda. Bu kez öğrenciler için bedava Beats Solo 3 Kulaklık sürprizi geldi.

Bedava Beats Solo 3 Kulaklık Nasıl Alınacak?

Benzeri kampanyaların geçen senelerde de düzenlendiğini biliyoruz. Bu sene de öğrenci ürünlerini tercih eden kullanıcılar için ücretsiz Beats Solo 3 Kulaklık sürprizi açıklanmış durumda.

Beats Solo 3 Kulaklık

Kullanıcıların hem öğrencilere özel olarak sunulan programlar için indirimler alması hem de ücretsiz olarak Beats Solo 3 Kulaklık alması sağlanıyor. Program kapsamında verilecek olan kulaklığın şu an piyasa değerinin de 1.679 TL olduğunu hatırlatalım. Yani ucuz bir üründen söz etmiyoruz.

Apple’ın kampanyasından yararlanmak için ise eğitim odaklı kampanyasına seçilen özel ürünleri almanız gerekiyor. Almanız gereken ürünler ve fiyatları şöyle;

  • Apple iMac: 6.109 TL
  • Apple iMac Pro: 28.199 TL
  • Apple MacBook Air: 5.169 TL
  • Apple MacBook Pro: 7.237 TL
  • Apple Mac Pro: 16.835 TL
  • Apple MacBook: 7.237 TL
  • iPad Pro: 3.551 TL

Beats Solo 3 Kulaklık modelline ücretsiz olarak sahip olmak için bu modelleri satın almanız gerekiyor.

İLGİLİ HABER:  Windows 10 Güncellemesinde Virüs Programı Sorunu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?