Apple Anneler Günü Hediye Sayfasını Açtı

0
37

Özel günler için yaptığı çalışmalarla gündem olan Apple en son 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için yeni videolar yayınlamıştı. Apple Türkiye tarafından yayınlanan videolardan sonra şimdi ise Apple anneler gününe özel çalışmalar yapmaya başladı.

Kısa süre önce yayınlanan yeni çalışma sonrasında Apple anneler günü için özel bir sayfa açtı. Aslında anneler gününe henüz uzunca bir süre sayılabilecek süre var fakat Apple’ın çalışmalarına şimdiden başlaması ve anneler günü sayfasını açması markanın sayfasını güncelleyeceğini de gösteriyor.

Apple Nasıl Hediyeler Öneriyor?

Yeni sayfanın açılmasından sonra Apple’ın kullanıcılara nasıl önerilerde bulunduğu da ortaya çıkmış oldu. Anneler günü için en çok tercih edilen hediyelerden biri olan Apple Watch ile işe başlayan Apple, kullanıcıların hem yeni seri Apple Watch kordonları hem de yeni Apple Watch akıllı saatleri incelemeleri için özel bir bölüm oluşturdu. Marka tarafından özel oluşturulan bu bölümde birçok yeni renk seçeneğinin de dikkat çektiğini belirtelim.

Apple anneler günü sayfası

Bir başka tavsiye ise malzeme kalitesiyle dikkat çeken kulaklık serileri üzerine oldu. BeatsX kulak içi kulaklıklarında önerilerinin bulunduğu sayfada kulaklık konusunda da kullanıcılara yeni öneriler sunulmuş oldu. Kulaklık serilerine ek olarak iPad Pro ve Apple Pencil gibi ekstra önerilerde de bulunan marka kullanıcıların rahat hediye seçebilmeleri için ekstra yönlendirme butonlarına da yer vermiş durumda.

Yani isterseniz Apple anneler günü sayfası üzerinden doğrudan yönlendirmeleri kullanarak hediye seçimi yapabilmeniz mümkün kılınmış durumda. Yenilikler, yaratıcılık, sağlık fitness, kulaklıklar ve hoparlörler olarak ayrılan 4 kategori üzerinden de diğer Apple tavsiyelerini görebiliyoruz. Anneler gününe kadar sürekli olarak güncellenmesi beklenen sayfalarda daha ne gibi hediye önerileri sunulacak göreceğiz.

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?