Apple AirPower Çıkış Tarihi Bilgileri Geldi

0
105
Apple AirPower

Apple’ın yeni iPhone modelleriyle beraber yeni aksesuar serileri de tanıtıldı. Bunlar içerisinde en çok dikkat çeken aksesuar modeli ise Apple AirPower cihazı oldu. Öyle ki Apple AirPower markanın ilk resmi kablosuz şarj istasyonu oldu. Son iPhone modellerine kadar kablosuz şarj desteği sunmayan markanın, bu serilerle beraber hem kablosuz şarj desteği sunması hem de yeni bir aksesuar tanıtması, Apple için yeni bir dönemin başlamasına neden oldu.

Fakat burada bir sorun ortaya çıktı. Apple AirPower geçtiğimiz sene içerisinde tanıtıldı ancak satışa bir türlü çıkmadı. Şimdi ise yeni ürünün ne zaman satışa çıkacağı konusunda bilgiler gelmeye başladı.

Apple AirPower Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Üzerinden 1 yıl geçmesine karşın Apple AirPower serisi için hala resmi çıkış tarihinin açıklanmadığını görüyoruz. Fakat Apple’a çok yakın bazı firmalar tarafından çıkış tarihi konusunda önemli bilgiler geldi. Buna göre Apple AirPower cihazının Mart ayı sonunda satışta olacağı açıklandı. Cihazın Mart ayı bitmeden satışa çıkacağından söz ediliyor.

Apple AirPower

Bunun dışında fiyat konusunda ise bir açıklama yok. Fakat fiyatın çok aşağı seviyede olmayacağı düşüncesi hakim. 29W çıkış gücü ile iPhone, Apple Watch ve yeni kutusu ile AirPods kulaklıklarını aynı anda şarj edebilecek olan cihazın, 200-300 dolar arasında bir rakamda olması bekleniyor. Tabii ki resmi açıklama gelmeden bu konuda net bilgi vermek mümkün değil. Fiyat açıklamasını ay sonunda göreceğiz gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: YouTube iOS Sürümü Karanlık Mod Özelliğiyle Güncelleniyor!

İLGİLİ HABER:  Apple Face ID Planlarıyla iPhone Tasarımlarını Yine Değiştirecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?