Apple 1999 yılından bu yana ürettiği AirPort isimli router cihazını üretmeyi durduracak mı? İddialar dünyaca ünlü haber sitesi Bloomberg’de yayınlandı.

Apple, ok gelir getiren ürün gruplarına yönelmeye devam ederken, az geli rgetiren bazı ürünlerden de çıkma kararı alacak.

Bakınız: Apple akıllı gözlük yapacak

AirPort nedir?

airport-apple

AirPort Express ile Wi-Fi ağınızı kullanıma hazır hale getirmek, kendinize bir fincan kahve yapmaktan daha az vakit ve çaba gerektirir. Bunun nedeni iOS’da ve OS X için AirPort İzlencesi’nde bir kurulum yardımcısının olmasıdır. Ayrıca bir Windows PC kullanıyorsanız, AirPort İzlencesi’ni ücretsiz olarak indirebilirsiniz. AirPort Express Baz İstasyonu’nuzun fişini prize takıp DSL veya kablolu modeminize bağlar bağlamaz, bilgisayarınızdaki veya iOS aygıtınızdaki basit yönergeleri izlemeye başlayabilirsiniz. İzlenmesi gereken karmaşık adımlar veya öğrenilmesi gereken anlaşılmaz terimler yoktur. Kurulum yardımcısı bütün işi yapar, sizin hiçbir şey yapmanız gerekmez.

 

AirPort fiyatı ne kadar?

AirPort halen satılmakta olan bir ürün. Apple’ın resmi sitesinde 379 TL’ye alabiliyorsunuz.

AirPort’un geliştirilmesi için Apple çok ilerleme kaydetmişti. Wi-Fi router sayesinde, evinizdeki kablosuz bağlantısı olan tüm cihazları birbirine bağlamanız mümkün. Apple ise tüm cihazlarını , Apple TV dahil olmak üzere birbirine bağlamak için yeni teknolojiler geliştirmek zorunda.

Bakalım ne olacak?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?