Kulak üstü kulaklık almak istiyorsanız, iyi bir model alacaksanız bekleyin. Apple AirPods Studio kulaklıkları her an tanıtıma çıkabilir.

1 senedir Apple’ın kulak üstü kulaklık modelleri üzerinde çalıştığı bilgisini alıyoruz. Kimi zaman bir sızıntı haberi oluyor kimi zaman ise bir rapor bizi heyecanlandırıyor.

Ama şunu söyleyebiliriz ki biz Apple AirPods Studio kulaklık modeline hiç bu kadar yaklaşmadık. Dikkat ederseniz bu sefer Apple’ın kulak üstü kulaklık modeli terimi kullanmadık.

Bu sefer kulaklığın doğrudan ismini kullandık. Çünkü kulaklığın doğrudan ismi ortaya çıktı. İsabetli tahminleri ile Apple’ın bile dikkatini çeken bir Twitter hesabı üzerinden yeni kulaklıklar için paylaşım yapıldı.

Apple AirPods Studio Ne Zaman Çıkacak?

Twitter üzerinden yapılan paylaşımda kulaklığın adı açıklandı ama teknik verileri açıklanmadı. Sadece üst segment için bir kulaklık geleceği ve bu kulaklık modelinin Beats serilerini aratmayacağını ima eden açıklamalar yapıldı.

Teknik özellikler için biz bazı şeyler biliyoruz. Paylaşılan bazı teknik veriler, bu kulaklık modelinde aktif gürültü engelleme özelliğinin olacağını işaret etmişti.

Öyle de olacak. AirPods Pro modelindeki kadar başarılı bir aktif gürültü engelleme sistemi sunulacak.

Apple AirPods Studio

Aktif gürültü engelleme başarılı bir şekilde kullanılacaktır buna eminiz. Bu özelliğin yanında bir kulak üstü kulaklık modelinde doğrudan Siri desteği olduğunun düşünün. Doğrudan Siri desteği de yine bizi cezbeden kısımlar arasında.

Ses kalitesi, bass durumu, ekolayzır durumu, içerisinde kullanılacak olan işlemciler, akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumu bu ve buna benzer birçok detay sır.

Apple Beats KulaklıklarSır olmayan bir detay daha vereyim. Fiyat. Twitter paylaşımına göre Apple AirPods Studio kulaklıkta 349 dolar fiyat istenecek.

349 dolar satış fiyatı, Beats kulaklıkları ile karşılaştırılacak bir modelin geleceğini işaret ediyor. Ama bu kez bir fark var. Kulaklık Apple markası altında çıkacak. Doğrudan Apple markası altında gelmesi büyük bir ayrıcalık.

Hem marka değeri hem de kulaklık özellikleri açısından. Dileriz yakın zamanda tanıtım yapılır ve biz de bu modelin incelemesini sizlerle paylaşabiliriz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?