Apple’ın kulaklık konusunda çok öne çıkan bir marka olduğunu söylemek yanlış olur. En azından doğrudan Apple adıyla bu konuda çok fazla model yok. Fakat geçtiğimiz yıllarda tanıtımı yapılan Apple AirPods kulaklıklarıyla beraber bu algı biraz daha değişiklik göstermiş durumda. Kablosuz olması, Siri uyumlu olması, Apple’ın çipleriyle çok kolay etkileşim imkanı sunuyor olması ve daha birçok nedenden dolayı Apple AirPods modeli, markanın kulaklık alanında açığı kapattı. Şu sıralar ise uzun bir süredir yenilenmeyen kulaklıklar için yeni seri haberleri gelmeye başladı. Bu kez Apple AirPods 2 kulaklıkları gündemde. Yeni kulaklıklar için son olarak fiyat ve çıkış tarihi bilgisi ortaya çıktı.

Apple AirPods 2 Ne Zaman Çıkacak?

Yeni kulaklık modelinin çok önemli bir değişikliğinin olmayacağı ve bu modelin 2020 yılında tanıtılacağı iddia edilmişti. Daha önce sitemizde de yer verdiğimiz haberlerde bu konudan bahsetmiştik. Fakat bugün ortaya çıkan bir rapor durumun değişmesine neden oldu. Kısa süre önce paylaşılan rapora göre Apple AirPods 2 kulaklıklarını çok fazla beklemek gerekmeyecek.

Apple AirPods 2

Yeni kulaklıklar sadece birkaç ay içerisinde tanıtılacak. Sürpriz bir etkinlikle ya da etkinlik olmadan tanıtımı yapılacak olan kulaklıkların hemen satışa çıkacağından söz ediliyor. Fiyat kısmında ise 160 dolar rakamının devam edeceği yani yeni serinin de eski ürün fiyatından satışa çıkacağından bahsediliyor.

Bu durumda stoklarda kalan eski kulaklıklar için ise ciddi bir indirim söz konusu olacak. Tabii ki fiyat kısmında bir değişikliğin beklenmiyor olması, Apple AirPods 2 kulaklıklarından beklendiği gibi çok fazla değişiklik olmayacağını gösteriyor. Daha detaylı bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Fotoğraf Yarışması Başladı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?